M.Čepas: po pirmų rungtynių įgavome neįkainojamos patirties

M.Čepas: po pirmų rungtynių įgavome neįkainojamos patirties Paskelbta: 2019-07-18 13:06

Į Kipro sostinę Nikosiją UEFA Europos lygos atrankos pirmojo etapo rungtynių su Limasolio „Apollon“ klubu žaisti atvykę „Kauno Žalgirio“ futbolininkai trečiadienį vakare surengė paskutinę treniruotę prieš atsakomąsias rungtynes. Daugiau nei 20 tūkstančių žiūrovų talpinančiame stadione prieš tai buvo surengta ir komandos spaudos konferencija.

Joje, kaip įprasta, dalyvavo komandos vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas ir komandos kapitonas Linas Pilibaitis.

„Kauno Žalgirio“ treneris prieš artėjantį susitikimą pagarbiai atsiliepė apie varžovus bei tikino, kad labai laukia antrojo mūšio su Kipro ekipa.

„Mūsų laukia sunkios rungtynės ir stiprus varžovas. Be to, žaidžiame oponentų tvirtovėje, kur juos palaikys savi sirgaliai, kurie, tikrai žinau, kad moka palaikyti savo komandą. Visada smagu žaisti prieš stiprų oponentą. Manau, kad padarėme pirmų rungtynių analizę, išgryninome savo klaidas ir jų silpnas bei stiprias puses, todėl mūsų laukia sunkios ir įdomios rungtynės. Labai jų laukiame“, – spaudos konferenciją pradėjo M.Čepas.

Nors pirmasis tarpusavio komandų susitikimas Marijampolėje Kauno komandai baigėsi pralaimėjimu rezultatu 0:2, pasak komandos vairininko, jo komandai tai buvo žingsnis į priekį.

„Po pirmų rungtynių įgavome neįkainojamos patirties, kurios nenupirksi už jokius pinigus. Manau, kad nepaisant rezultato, mano komanda tose rungtynėse dar labiau palypėjo į viršų. Dabar turime savo planą ir manau, kad esame pakankamai pasiruošę rungtynėms, kurių eiga turėtų būti kitokia nei Lietuvoje“, – pasakojo 40-metis treneris.

Kipro žurnalistams paklausus, koks jausmas dirbti Kauno „Žalgirio“ sistemoje, M.Čepas pripažino, kad tai yra didžiulė garbė.

„Man yra didelė garbė ir didelė atsakomybė dirbti šiame klube, po Kauno „Žalgirio“ vėliava. Tai įpareigoja kiekvieną dieną būti maksimaliai pasiruošusiam bet kokiems iššūkiams. Aš į priekį žiūriu pozityviai ir tikiu, kad klubo laukia šviesi ateitis“, – užbaigė strategas.

Trenerio mintims pritarė ir komandos kapitonas L.Pilibaitis, kuris tikino, kad komanda yra dar geriau pasirengusi artėjančiai dvikovai.

„Manau, kad komanda yra pasiruošusi. Treneriai dar labiau išanalizavo varžovus, o mes, kaip ir pirmose rungtynėse, kovosime. Laukia įdomios rungtynės. Svarbiausia bus išlikti komanda ir atsiduoti kiekviename kvadratiniame aikštės metre. Tikiu, kad viskas bus gerai“, – kalbėjo nemažai UEFA taurių patirties sukaupęs saugas.

Rungtynės Nikosijoje prasidės 20 valandą Lietuvos laiku.