M. Thuique prieš dvikovą su vilniečiais: „Dar neparodėme net 50% savo galimybių“

M. Thuique prieš dvikovą su vilniečiais: „Dar neparodėme net 50% savo galimybių“ Paskelbta: 2022-04-01 20:00 | Lino Žemgulio nuotr.

Pasibaigus rinktinių pertraukai jau pirmą balandžio mėnesio savaitgalį sugrįžta „Optibet A lygos“ kovos. Penktame šio sezono čempionato ture „Kauno Žalgirio“ futbolininkų laukia akistata su šalies čempionų titulą ginančiu ir šiuo metu lygoje pirmaujančiu Vilniaus „Žalgirio“ klubu.

Kol kas įvarčių nepraleidę ir 10 iš 12 galimų taškų surinkę vilniečiai atvyks į Prezidento Valdo Adamkaus VDU Sporto centrą, kuriame „Kauno Žalgiris“ šiame sezone žaidė vienerias rungtynes ir jas laimėjo.

Prieš šeštadienį 17 valandą prasidėsiantį susitikimą, Žalgiris.lt šnekučiavosi su „Kauno Žalgirio“ puolėju Michaelu Thuique.

„Susitiksime su kvalifikuota komanda, tad rungtynės turėtų patikti sirgaliams. Norint laimėti tokias rungtynes, privalome būti maksimaliai susikaupę, žaisti protingai ir šaltakraujiškai išnaudoti susikurtus šansus. Turime stengtis vengti kvailų klaidų, kadangi susitikus dviems tokio lygio komandoms, laimi mažiau klystanti ir geriau susikoncentravusi ekipa“, – sakė brazilas.

Tiesa, kol kas vilniečių sezono startas yra geresnis. Kauno ekipa per pirmuosius keturis turus iškovojo keturis taškus ir šiuo metu žengia tik septintoje turnyro lentelės vietoje.

„Nelengva sezono pradžia yra normali, kadangi mūsų komandoje pasikeitė labai daug žaidėjų. Vis tik, viduje visiškai nėra jokios panikos. Tikime, kad turime dar daug potencialo ir suprantame, kad reikia susižaidimo ir vienas kito supratimo. Nepamirškime, kad dėl traumų, kol kas nesužaidėme rungtynių, kuriose turėtume visiškai pilną savo sudėtį. Galiu pasakyti tik tiek, kad „Kauno Žalgiris“ sezono pradžioje dar neparodė net 50 procentų savo galimybių“

Rinktinių pertraukos metu „Kauno Žalgiris“ planavo sužaisti kontrolines rungtynes su „Liepaja“ ekipa iš Latvijos, tačiau rungtynės galiausiai buvo atšauktos. Pasak M.Thuique, be į rinktines išvykusių Grato Sirgėdo, Egidijaus Vaitkūno, Beno Aniso, Pijaus Nainio, Nojaus Akinio ir Denio Ževžikovo prakaitą liejusiems žalgiriečiams tokia pertrauka išėjo į naudą.

„Rinktinių pertrauka mums buvo naudinga, kadangi dalis žaidėjų galėjo išsigydyti traumas ir turėjo laiko įsivažiuoti. Taip pat, turėjome laiko sunkiai dirbti treniruotėse ir telkėme dėmesį taktiniam, techniniam ir psichologiniam tobulėjimui. Kiekvieną dieną tobulėjame dėka savo sunkaus darbo treniruotėse, o kartu su tuo ateina ir geresnis vienas kito supratimas bei žinojimas, kaip mes turime žaisti“, – užbaigė šiame sezone vieną iš keturių komandos įvarčių pelnęs legionierius.