M. Vareika: „Dėl tokių akimirkų ir žaidžiame futbolą“

M. Vareika: „Dėl tokių akimirkų ir žaidžiame futbolą“ Paskelbta: 2019-07-06 19:30

19-metis Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkas Matas Vareika dar ilgai prisimins liepos 5-osios vakarą.

Po keitimo aikštėje pasirodęs jaunuolis įmušė du puikius įvarčius, kurie padėjo „Žalgiriui“ atsitiesti ir pirmą kartą šiame sezone įveikti principinį varžovą – „Riterius“ – 2:1 (0:1).

„Apie tokias akimirkas gali tik svajoti“, – taip skambėjo vieni pirmųjų M. Vareikos ištartų žodžių pasibaigus rungtynėms. Iš tiesų – nepakartojamos akimirkos jaunam futbolininkui, kuriam tai buvo pirmieji karjeros įvarčiai A lygoje.

„Net neprisimenu tų momentų, kai įmušiau įvarčius, dabar man sunku kalbėti. Labai daug emocijų. Prieš rungtynes rūbinėje kalbėjome, kad savigarba neleidžia dar kartą nelaimėti prieš „Riterius“. Džiaugiuosi, kad galėjau kažkiek prisidėti prie šios pergalės. Mums tai principinis varžovas, su kuriuo kautis visada būna sunku“, – po mačo sakė šiemet prie „Žalgirio“ prisijungęs saugas .

Po mačo savo palaikymą rungtynių didvyriu tapusiam 19-mečiui parodė ir aktyviausi sostinės klubo fanai „Pietų IV“. Jie skandavo jaunuolio pavardę, o to nesitikėjęs M. Vareika net susigraudino.

„Labai geras jausmas, net nežinojau, kaip reaguoti. Truputį pasimečiau. Dėl tokių akimirkų mes ir žaidžiame futbolą. Labai ačiū „Pietų IV“. Laimėjome ir dėl jų, nes žinojome, kokia svarbi ši pergalė tiek mums, tiek jiems“, – atviravo M. Vareika.