M.Vareika: "Naujasis treneris palaiko gerą mikroklimatą"

M.Vareika: Paskelbta: 2020-02-11 00:02

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai savaitgalį šventė trečiąją pergalę pasirengimo cikle. Sostinės ekipa 2:0 pranoko Gardino „Neman“, o gerėjantis žaidimas džiugina ir trenerį, ir žaidėjus.

Tai buvo trečioji žalgiriečių pergalė iš keturių galimų – kartą „Žalgiris“ sužaidė lygiosiomis su Suvalkų „Wigry“. Įdomu tai, kad per keturis mačus Aliaksejaus Bagos auklėtiniai praleido vos vieną įvartį.

Po įvartį „Žalgiriui“ prieš varžovus iš Baltarusijos įmušė Matas Vareika ir Domantas Šimkus. Antrąjį sezoną Vilniaus ekipoje pradedantis M. Vareika po rungtynių šypsojosi.

„Turime daug naujų žaidėjų, kuriems reikia sklandžiai įsilieti į komandą. Po truputį lipdomės ir vis geriau suprantame vienas kitą. Žaidėme nuovargio fone, buvo sunki savaitė, tačiau norėjome pergalės ir ją pasiekėme. Man kiekvienas įvartis yra džiugus, bet ne tai svarbiausia. Naujasis treneris palaiko gerą mikroklimatą, turi savo viziją, kurią stengiamės įgyvendinti“, - atviravo futbolininkas.

Sostinės klubo vairininkui A. Bagai tai buvo trečiasis mačas prie komandos vairo. Pirmą kartą šiemet į aikštę žengė Liviu Antalis, o komandoje debiutavo gynėjas Ivanatas Tatomirovičius.

„Ši pergalė yra savaitės darbų atspindys. Ji užtikrina gerą emocinį foną, juk visada malonu laimėti. Pozityvu, kad po traumų grįžo L. Antalis ir Higoris Vidalis. Jie žaidė daug ir įnešė savo indėlį. Tikiuosi, kad šią savaitę treniruosimės pilnos sudėties ir visi žaidėjai bus pasirengę“, - kalbėjo baltarusis.

Treneris taip pat įvertino naujoko I. Tatomirovičiaus debiutą: „Mes jį analizavome prieš pasirašydami sutartį ir matėme, kad tai geras, patyręs žaidėjas. Šiame mače jis rungtyniavo vos po vienos treniruotės, tačiau paliko labai gerą įspūdį. Smagu ir dėl Liviu. Tai gero lygio žaidėjas, kuris žino, ką turi daryti aikštėje. Su juo atsiranda daugiau aštrumo. Tikiuosi, Supertaurės rungtynėms jis bus pilnai pasirengęs“, - užbaigė A. Baga.

Kitas kontrolines rungtynes Vilniaus „Žalgiris“ žais artėjantį šeštadienį, kai vėl susitiks su Gardino „Neman“. Tiesa, šį kartą rungtynės vyks Baltarusijoje.