M. Zubas apie LFF Supertaurės rungtynes: "Esame pasirengę pergalės siekti išvykoje"

M. Zubas apie LFF Supertaurės rungtynes: Paskelbta: 2019-02-23 22:10 | fkzalgiris.lt

Jau sekmadienį Marijampolės "Sūduva" arba Vilniaus "Žalgiris" į viršų kels pirmąjį sezono trofėjų. Marijampolės "Arvi" arenoje šios komandos kovos dėl LFF Supertaurės.

Vilniaus "Žalgiris" į šias rungtynes žiūri itin rimtai, o tai parodo ir faktas, kad komanda į Marijampolę atvyko likus dienai iki rungtynių bei surengė treniruotę "Arvi" arenoje.

"Gerai, kad atvykome diena prieš. Rungtynių pradžia numatyta gana anksti, tad naudinga atvykti anksčiau, surengti treniruotę ir tinkamai pailsėti. Komandoje yra ne vienas naujas vaikinas, tad stengiuosi paaiškinti, kaip mes norime žaisti šiose rungtynėse. Esame pasirengę, dabar belieka sulaukti teisėjo švilpuko", - po treniruotės Marijampolėje fkzalgiris.lt tikino treneris Marekas Zubas.

Supertaurės finalo vietą šiemet lėmė fanų balsavimas, kur aktyviau pasireiškė marijampoliečiai, tačiau naujasis "Žalgirio" strategas to nesureikšmina.

"Žinoma, turbūt bus daugiau „Sūduvos“ gerbėjų ir mes jausime vietinių žiūrovų spaudimą, tačiau ir tokioje situacijoje turime įžvelgti tam tikrus pliusus. Neabejoju, kad ir mes turėsime stiprų gerbėjų užnugarį. Tai yra faktas, mes nieko pakeisti negalime – esame pasirengę pergalės siekti išvykoje", - teigė M. Zubas.

LFF Supertaurės rungtynės sekmadienį prasidės 15 valandą.