M. Zubas: „labai džiugu įveikti čempioną“

M. Zubas: „labai džiugu įveikti čempioną“ Paskelbta: 2019-04-08 17:14 | Elvis Žaldaris

Vilniaus „Žalgiris“ sekmadienį namuose laimėjo pirmąjį Lietuvos futbolo grandų mūšį šį sezoną A lygoje.

Sostinės ekipa rezultatu 1:0 palaužė Marijampolės „Sūduvą“, o vienintelį įvartį pelnė T. Kišas.

„Žalgirio“ treneris Marekas Zubas po rungtynių džiaugėsi pergale, tačiau taip pat pripažino, jog komandos laukia dar itin daug darbo.

„Pergalė ir trys taškai yra labai svarbu. Žaidė dvi stipriausios šalies komandos ir labai džiugu įveikti čempioną. Po Supertaurės rungtynių sakiau, kad mes nuo varžovų ženkliai atsiliekame. Dabar galiu pasakyti, kad tas skirtumas jau yra nedidelis. Esu patenkintas visų futbolininkų žaidimu. Yra detalių, kurias turime gerinti, bet tai normalu”, - spaudos konferencijoje kalbėjo M. Zubas.

Pergalę sostinės klubui užtikrino Tomislavo Kišo įvartis 26-ąją susitikimo minutę. Tai jau šeštasis kartas, kai kroatas pasižymi šiame čempionate.

„Visi žino „Sūduvos” stipriąsias žaidimo vietas, tačiau visiems kyla klausimas – kaip juos sustabdyti? Manau, kad šį kartą mums tai pavyko, susitvarkėme su jų stiprybėmis. Gerai, kad laimėjome, bet dar turime daug kur dirbti. Turime gerinti fizinį pasiruošimą, tarpusavio supratimą ir kitus aspektus. Nesame pasiekę geriausios formos, kartu dirbame tik šešias savaites”, - atviravo jis.