M. Zubas po pralaimėjimo „Stumbrui“: „Lietuvos čempionatui gerai, kad turime taip žaidžiančią komandą“

M. Zubas po pralaimėjimo „Stumbrui“: „Lietuvos čempionatui gerai, kad turime taip žaidžiančią komandą“ Paskelbta: 2019-04-15 22:58 | Elvis Žaldaris

Kauno „Stumbras“ nesiliauja stebinti Lietuvos futbolo visuomenę. Visai neseniai Kauno ekipa įveikė praėjusių metų čempionę „Sūduvą“, o sekmadienį po „Stumbro“ kojomis krito ir Vilniaus „Žalgiris“.

Vis tik po pralaimėjimo vilniečių strategas Marekas Zubas per daug jo nesureikšmino bei pasidžiaugė žaidimu, kurį demonstruoja Kauno „Stumbras“.

„Mums tai nebuvo geros rungtynės. Privalome pripažinti, kad sezono pradžioje „Stumbras“ turi savo argumentus. Klausimą kelia mūsų žaidimas. Nesame efektyvūs prie vartų. Turėjome kelias progas įvarčiui pasiekti, bet nebuvome pakankamai greiti ir stiprūs aikštės viduryje“, – po pralaimėjimo išvykoje „Stumbrui“ 0:1 tikino M. Zubas.

Po šio pralaimėjimo „Žalgirį“ A lygos lentelės viršūnėje pavijo „Stumbras“, kuris dabar taip pat yra surinkęs 13 taškų. Apie varžovų žaidimą M. Zubas atsiliepė gerai.

„Kaip treneris pastebėjau, kad jie mėgaujasi futbolu. Jie nebijo žaisti vienas prieš vieną, pasitiki savimi būdami su kamuoliu net ir sunkiose situacijose. Nemuša kamuolio bet kur. Su tokia komanda privalai kovoti dėl kiekvieno kamuolio. Ginantis išeikvoji daug energijos ir paskui trūksta šviežumo puolime atlikti tikslesnį perdavimą, priimti geresnį sprendimą.

Tačiau Lietuvos čempionatui gerai, kad turime taip žaidžiančią komandą. Ne kovojančią, ne bėgančią, o žaidžiančią futbolą.

Nepaisant pralaimėjimo, treneris nebuvo linkęs to sureikšminti: „Žinoma, niekada nėra smagu pralaimėti, tačiau turime padaryti išvadas, pasimokyti iš klaidų. Tai svarbiausia, nes jau penktadienį laukia kitos svarbios rungtynės ir turime pradėti galvoti apie jas“, - užbaigė strategas.