Mėnesio trenerio laurai – „Panevėžio“ strategui

Mėnesio trenerio laurai – „Panevėžio“ strategui Paskelbta: 2019-09-05 23:22 | FK „Panevėžys“ nuotr.

Lietuvos futbolo A lygos debiutantas „Panevėžys“ antroje sezono pusėje demonstruoja kitokį savo veidą.

Prie to reikšmingai prisidėjo ekipos strategas Aleksandras Kurtijanas – futbolo specialistas iš Moldovos buvo pripažintas geriausiu rugpjūčio mėnesio Lietuvos čempionato treneriu.

Be techninės pergalės prieš iš pirmenybių pasitraukusį Kauno „Stumbrą“, panevėžiečiai rugpjūtį sužaidė dar ketverias rungtynes ir per jas iškovojo 10 taškų.

„Panevėžys“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Kauno Žalgiriu“, taip pat svečiuose 2:0 įveikė Klaipėdos „Atlantą“, namuose 3:1 palaužė „Palangą“ ir sėkmingą atkarpą savo sirgalių akivaizdoje įprasmino pergale 4:2 prieš Vilniaus „Riterius“.

Čempionato debiutantai per 22-ejas rungtynes yra iškovoję 29 taškus, tvirtai laikosi penktoje turnyro lentelės vietoje ir gana koviniu atstumu priartėjo iki 3–4 pozicijos.

Kovo mėnesį geriausio stratego laurus susižėrė buvęs „Stumbro“, o dabar Vilniaus „Žalgirio“ vairininkas Joao Luisas Martinsas, balandį – „Kauno Žalgirio“ vyr. treneris Mindaugas Čepas, gegužę – Marijampolės „Sūduvos“ vedlys Vladimiras Čeburinas.

Geriausio birželio–liepos mėnesio trenerio pripažinimo sulaukė po Europos lygos dvikovos Budapešte „Žalgirio“ vairą palikęs Marekas Zubas.

Artimiausias rungtynes „Panevėžys“ žais rugsėjo 8-ąją dieną – tai bus „SHARP LFF taurės“ ketvirtfinalio rungtynės išvykoje su šalies čempione „Sūduva“.