N.Kesminas: esu kaltas prieš lietuvišką futbolą

N.Kesminas: esu kaltas prieš lietuvišką futbolą Paskelbta: 2020-01-21 10:28

Televizijos komentatorius Nerijus Kesminas socialiniame tinkle paragino prisipažinti žmones, kurie yra prisidėję prie lietuviško futbolo žlugdymo.

"Sutikau nūnai netyčia Lietuvos futbolui kažkada prezidentavusį Liutauras Varanavičius. Prisėdom, prisiminėm smagius romanovinius-kvedarinius laikus. Aišku, vėl išsikėlėm klausimą: kas kaltas dėl to, kad Lietuvos futbolas dabar yra ten, kur saulės šviesa neprasiskverbia? Netikėtai lengvai – bent jau man – pripažinom: aš... ir tu.

Netikėtai dėl to, kad lietuviška futbolo bendruomenė į šį klausimą žino kitą atsakymą – kaltos buvusios federacijos valdžios. Neaišku, kurios, neaišku, dėl ko konkrečiai. Kaltos jos – ne aš, nors rinkau jas aš – mane suklaidino. Devynis kartus iš eilės, kaip kažkada sudainavo vienas futbolui neabejingas žmogus, nors daina buvo apie ką kita. Suprask, visi man melavo, o aš klastos neįtariau. Paskui bus kaltos kitos, naujos futbolo valdžios. Patogu, blemba.

Nors ir ne taip svarbu, kas kaltas dėl to, kad šūde plaukiojam, su eksprezidentu sutarėm pahaštaginti. Pakurti savotišką Me Too antipodą – galėtų vadintis ašžlugdžiaufutbolą. Faktas, kad dviese su L.Varanavičiumi Lietuvos futbolo sužlugdyti mes nebūtume pajėgę. Akivaizdu - kažkas dar prisidėjo.

Būtų įdomu sužinoti, kas išdrįs prisipažinti. Kol L.Varanavičius neparašė, būsiu vienas:

Aš, Nerijus Kesminas, žlugdžiau Lietuvos futbolą. Žlugdžiau, nutylėdamas, kai galėjau pasakyti, bet nesakiau. Kai gražinau ir neviešinau to, kas nebuvo gražu. Kodėl? Kartais – iš tingumo, bet dažniausiai dėl to, kad man taip buvo patogiau. Stengiuosi taisytis, bet pripažįstu – esu kaltas prieš lietuvišką futbolą. Liutaurai? Kiti?" - rašė N.Kesminas.