Naujajame PES žaidime išvysime ir Lietuvos nacionalinę rinktinę

Naujajame PES žaidime išvysime ir Lietuvos nacionalinę rinktinę Paskelbta: 2019-08-23 11:27 | Scanpix

Kova tarp dviejų futbolo simuliatorių FIFA ir "Pro Evolution Soccer" (PES) įgauna vis didesnį pagreitį.

"EA Sports" kompanijos leidžiama FIFA žaidimų serija praėjusiais metais įgijo išskirtines teises savo žaidime atvaizduoti UEFA Čempionų lygos ir Europos lygos turnyrus, kurių licencijos iki tol priklausė "Konami" studijai ir jų PES serijai.

Nors daugumos stipriausių lygų ir klubų licencijos ir toliau priklauso "EA Sports" studijai, "Konami" stengiasi sudaryti kuo didesnę konkurenciją.

Visai neseniai buvo pranešta, kad PES kūrėjai pasiekė susitarimą su UEFA dėl išskirtinių teisių kuriant 2020 metų Europos čempionato žaidimą, kuris visus PES 2020 savininkus pasieks kaip nemokamas atnaujinimas prieš kitais metais vyksiančias Senojo žemyno pirmenybes.

Tarp daugiau nei 50 Europos komandų išvysime ir Lietuvos nacionalinę vyrų rinktinę. Įdomu tai, kad kai kurių rinktinių žaidėjai nebus tikri, o sugeneruoti kompiuterio, tačiau mūsų šalies komanda, pagal skelbiamą "Konami" sąrašą, turės tiek oficialias aprangas, tiek tikrus žaidėjus.

Nors Europos čempionato papildymas žaidime pasirodys tik kitais metais, visos rinktinės jame bus jau nuo išleidimo, kuris numatomas rugsėjo 10 dieną.