Naujokai sieks ne tik išlikti A lygoje

Naujokai sieks ne tik išlikti A lygoje Paskelbta: 2019-02-24 19:05 | fk-panevezys.lt

Praėjusį sezoną I lygos pirmenybėse triumfaviusi "Panevėžio" ekipa pradeda naują etapą ir jau kovo 2 dieną pradės kovas A lygoje.

Lygos naujokai ne tik sugebėjo išsaugoti praėjusio sezono komandos branduolį, tačiau taip pat pasipildė tokiais žaidėjais kaip Ernestas Veliulis, Lukas Čerkauskas, Sigitas Urbys, Šarūnas Jurevičius, broliai Tadas ir Tautvydas Eliošiai. Taip pat į Panevėžį atvyko keletas legionierių, iš kurių ryškiausiai atrodo Rafaelio Ledesmos figūra.

Klubo direktorius Bronius Vaitiekūnas bendraudamas su portalu alyga.lt pasidalino mintimis apie artėjančius iššūkius.

– O kokie bus naujokų tikslai čempionate?

– Po kelių dienų įvyks klubo administracijos bei trenerių štabo susirinkimas, tuomet ir kalbėsime apie tikslus. Žinoma, nekelsime tikslo vien tik išlikti A lygoje. Tikimės šiek tiek daugiau. Tačiau taip pat negaliu prižadėti, kad brausimės į pirmą ketvertą.

– "Panevėžį" papildė solidūs žaidėjai. Ar nebuvo sunku juos prisikviesti?

– Mes kuriame sąžiningą klubo struktūrą, rūpinamės futbolininkais, laiku jiems mokame algas ir premijuojame. Dar nesame apgavę nė vieno žaidėjo. Lietuvos rinka maža, čia futbolininkai vienas kitą pažįsta ir skolų nenuslėpsi, nes informacija greitai keliauja iš lūpų į lūpas. Susipažinę su padėtimi mūsų klube, futbolininkai žino, kad „Panevėžiu“ galima pasikliauti, yra girdėję gerų atsiliepimų. Papildomas privalumas kviečiant naujokus yra tai, kad žaisime aukščiausioje, o ne I lygoje.

– Pernai akcentavote, kad laimėti I lygos pirmenybes padėjo puiki komandinė dvasia. Kokia ji dabar "Panevėžyje"?

– Manau, kad išliko nepakitusi, tokia pat gera. Su treneriais visuomet žaidėjams akcentuojame vienybę. Kad po klaidos aikštėje nešauktų vienas ant kito ir neieškotų kaltų, ar kitaip nesumenkintų komandos draugo. Susirinkimuose kartojame: nesvarbu, kas suklydo, taisyti tai privalome visi, nes esame komanda, turime būti vieningi ir kovingi. Kol kas tai pavyksta. Neabejoju, kad A lygoje bus ir pralaimėjimų, žaidėjams teks patirti sunkių akimirkų. Tačiau išlaikius mūsų deklaruojamas vertybes galime tikėtis sėkmės.

– Ar Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas pasiruošęs A lygos sugrįžimui?

– Viso tarpsezonio metu čia vyko įvairūs parengiamieji darbai. Dabar jame montuojami papildomi suoliukai ir kėdės, tad turėsime didžiausią stadioną A lygoje, kuriame tilps 6,6 tūkst. žiūrovų. Nesakau, kad jį užpilsydime, tačiau panevėžiečių susidomėjimas labai juntamas, jie noriai perka abonementus. Kitais metais savivaldybė numačiusi didesnio masto "Aukštaitijos" stadiono rekonstrukciją.

– Anksčiau kalbėta, kad "Panevėžys" gali mėginti susigrąžinti istorinį "Ekrano" pavadinimą. Ar dar turite tokių planų?

– Sunku net ką nors pakomentuoti... Dėl "Ekrano" vardo daug klaustukų. Niekas nežino, kaip vyksta bankroto procedūra, kiti teisiniai procesai – informacijos apie tai stinga. Todėl į A lygą einame su "Panevėžio" vardu.