Oficialu: „Hegelmann“ pratęsė sutartį su Th. Gavi

Oficialu: „Hegelmann“ pratęsė sutartį su Th. Gavi Paskelbta: 2023-01-28 17:49 | fchegelmann.com nuotr.

Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa oficialiai paskelbė, kad nigerietis Thompsonas Gavi ir toliau atstovaus mėlynai baltiems.

22 metų vidurio saugas į Kauną sugrįžo prieš 2021 metų sezono pradžią, prieš tai jis rungtyniavo Kauno „Stumbro“ gretose.

Po derybų žaidėjas ir klubas šią savaitę susitarė dėl naujo kontrakto ir vasario pradžioje nigerietis prisijungs prie komandos.

„Šiuo metu jaučiuosi labai gerai. Džiaugiuosi pratęsęs sutartį su komanda ir nekantrauju grįžti į darbą treniruotėse“, – sakė vienas iš mėlynai baltų senbuvių.

„Šiemet mes turėsime nemažai naujų veidų komandoje, bet mūsų visų tikslas yra pasirodyti geriau nei praėjusį sezoną tiek taurės varžybose, tiek lygoje, tiek ir UEFA Konferencijų lygos varžybose. Tikiu, kad komanda turės gerą sezoną kartu“, – kalbėjo Th. Gavi.

Pirmaisiais metais „Hegelmann“ klube Th. Gavi sužaidė 27 rungtynes ir pelnė du įvarčius. Tiek pat įvarčių žaidėjas pelnė ir pernai, bet sužaidė 34 rungtynes. Dar du tikslius smūgius vidurio saugas atliko taurės varžybose.