Oficialu: "Panevėžyje" žais dar vienas brazilas

Oficialu: Paskelbta: 2020-01-25 20:53

FK „Panevėžys“ pasirašė sutartį su dar vienu futbolininku iš Brazilijos. Naujajame A lygos sezone Aukštaitijos komandos garbę gins Bruno Fandinho Franzo. Šis 30 metų 187 cm ūgio futbolininkas rungtyniauja vidurio gynėjo pozicijoje.

Visą savo žaidėjo karjerą Fandinho praleido savo gimtojoje Brazilijoje. Lietuva šiam gynėjui bus pirma šalis, kai jis rungtyniaus ne savo gimtinėje.

Fandinho Brazilijoje atstovavo aštuoniems skirtingiems klubams. „Panevėžio“ naujokas keturis sezonus praleido „Velo Clube“, po du – „Sao Bento“ ir „Tolledo“, po vieną – „Flamengo SP“, „Gremio Barueri“, „Taubatė“, „Penalolense“, „Itumbiara“ komandose.

FK „Panevėžys“ vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas tiki, kad Fandinho sustiprins gynybos grandį.

„Praėjusiame sezone šioje grandyje turėjome bene rimčiausių problemų, todėl reikėjo ją stiprinti. Kai kuriuose susitikimuose vidurio gynėjo pozicijoje pernai rungtyniavo tie futbolininkai, kurie įprastai rungtyniauja kitur. Fandinho patyręs žaidėjas, kuris rungtyniauja šaltakraujiškai ir užtikrintai, įneša į žaidimą ramumo. Tai, kad futbolininkas anksčiau nerungtyniavo Europoje, neturėtų būti problema. Nors jis žaidė dar tik dvejas draugiškas rungtynes, bet jo gebėjimai nekelia abejonių“, – kalbėjo panevėžiečių strategas.

Be Fandinho, šią savaitę FK „Panevėžys“ pasirašė sutartis su brazilu Edenilsonu ir portugalu Rafaeliu Floro.