Oficialu: "Žalgiryje" - patyręs čekas Martinas Berkovecas

Oficialu: Paskelbta: 2019-07-01 13:39

Vilniaus „Žalgirio“ klube permainos vartininkų grandyje. Pasibaigus nuomos sutarčiai sostinės ekipa atsisveikino su Laurentiu Branescu, kurį keičia patyręs čekas Martinas Berkovecas.

30-metis vartininkas visą karjerą praleido gimtinės klubuose. Aukščiausioje šios šalies lygoje jis iš viso sužaidė 121 rungtynes atstovaudamas „Slavia“, „Bohemians“ ir MFK „Karvina“ ekipoms.

M. Berkovecas yra žinomo Čekijos klubo Prahos „Slavia“ auklėtinis. Su šia komanda jis profesionalią sutartį pasirašė dar 2010 metais ir jai priklausė aštuonerius metus, tačiau dažnai buvo skolinamas. Čekijos čempiono titulu galintis pasigirti vartininkas „Slavia“ sudėtyje sužaidė 49 mačus, tame tarpe ir dvejos rungtynės UEFA Europos lygos atrankoje.

Pastaruoju metu jis buvo tvirtas pagrindinės sudėties vartininkas „Karvina“ komandoje. Praėjusiame sezone Čekijos čempionate jo sąskaitoje 29 susitikimai.

„Žalgirio“ naujokas jau atvyko į Lietuvą ir netrukus prisijungs prie komandos treniruočių.

L. Branescu per pusmetį Vilniuje sužaidė keturias rungtynes, tačiau pralaimėjo konkurencinę kovą Armantui Vitkauskui. Tris kartus „Juventus“ priklausantis rumunas į aikštę žengė A lygoje ir taip pat žaidė Supertaurės mače. Klubas dėkoja už profesionalumą ir atsidavimą bei linki sėkmės tolesnėje karjeroje.

Taip pat po peržiūros buvo nuspręsta nepasirašyti sutarties su Antonio Belo.