P. Leimonas: „Bus maksimalus nusiteikimas ir noras žengti į kitą etapą“

P. Leimonas: „Bus maksimalus nusiteikimas ir noras žengti į kitą etapą“ Paskelbta: 2019-08-04 16:50

Marijampоlės „Sūduvos“ saugas Povilas Leimonas teigia, kad komanda nusiteikusi kauti su Tel Avivo „Maccabi“ dėl kelialapio į Europos lygos atrankos atkrintamąjį etapą.

„Gavome labai stiprų varžovą, „Maccabi“ nėra stipresnė už Belgrado „Crvena zvezda“, tačiau nėra ir visa galva silpnesnė. Išsamios analizės dar nedarėme, bet treneriai juos jau rimtai studijuoja. Treneris sakė, kad su jais galima ir reikia kovoti“, – sakė futbolininkas.

P. Leimonas Europos taurių turnyruose šį sezoną aikštėje pasirodė dukart. Patyręs futbolininkas mano, kad „Sūduvą“ šiemet galima vadinti stipresne komanda nei prieš metus.

„Dvikovoje su „Crvena zvezda“ ko tikėjomės, tą ir gavome. Žinojome iš praeitų metų, kad tai labai stiprus priešininkas. Stengėmės atrodyti solidžiau nei pernai, buvo galimybė padaryti staigmeną, bet nepavvyko. Su serbais mes šiemet žaidėme tikrai geriau nei pernai. Tada jie mus tiesiog sutrypė. Šį kartą mūsų žaidimas atrodė daug geriau, kūrėme progas, galėjome ir daugiau įvarčių įmušti, ne tik tą vieną“, – lygino marijampolietis.

Anot saugo, „Sūduva“ tikisi labai sunkių rungtynių su „Maccabi“, tačiau futbolininkai yra nusiteikę kovingai.

„Manau, bus labai karšta visomis prasmėmis. Treneris akcentavo, kad „Maccabi“ komanda žaidžia technišką futbolą, labai mėgsta žaisti su kamuoliu, – sakė P. Leimonas. – Laukia labai sunkios ir karštos rungtynės, tačiau mūsų tikslas kurti dar vieną stebuklą ir eiti tolyn. Pajutome per šiuos keletą metų, kad galime kovoti su stipriomis komandomis, tad bus maksimalus nusiteikimas ir noras patekti į kitą etapą.“

„Sūduva“ ir „Maccabi“ pirmąsias rungtynes žais Netanijos stadione rugpjūčio 8 d. 20 val. 30 min. Atsakomosios rungtynės vyks Marijampolėje rugpjūčio 15-ąją 20 val.