P. Malžinskas: dabar liko tik vienas kelias

P. Malžinskas: dabar liko tik vienas kelias Paskelbta: 2020-08-02 19:42

Buvęs kandidatas į LFF prezidento postą Paulius Malžinskas socialiniame tinkle paskelbė viešą laišką, kuriame aprašė vakar vykusius rinkimus.

„Aš atsiprašau visų jūsų. Visos Lietuvos sąžiningos futbolo bendruomenės ir visuomenės, kad jums vakar teko pamatyti tai kuo pavirto mūsų Futbolas. Turiu pasakyti atvirai - man skauda ir aš jaučiu didelį gėdos jausmą.

15min.lt portale buvo klausimas man apie laiko mašiną ir kur aš ja norėčiau nukeliauti. Tada aš kalbėjau apie savo šeimą ir vaikus. Vakar dienos LFF konferencija - tai keletas valandų praleistų paraleliniame pasaulyje. Laikmetyje kur susiliejo nekompetencija, storžieviškumas ir įžeidinėjimai, asmeniškumai ir neapykanta, bachūrų ir sovietinio mentaliteto mišinys.

LFF teisininkas Algimantas Šindeikis, kuris turėtų atstovauti teisingumą ir teisėtumą, iš tribūnos pradeda samprotauti, kad VRFS pateikti įstatai galimai neatitinka įstatymų, nes nėra patvirtinti notaro, nors tokios prievolės VRFS nėra nustatyta, o kalbant apie asociacijų proporcinę narystę tiesmukai ir nekompetentingai tvirtina, kad vienas narys - vienas balsas, nors Lietuvos savivaldybių asociacijos įstatų 4.3 ir 4.4 punktuose kalbama atvirkščiai.

Pasigirsta kaltinimai jog negerbiu futbolo ir konferencijos dalyvių, nes neturiu LFF ženklelio. Jeigu auksinis VK nario ženkliukas, BMW automobiliai ir vardiniai numeriai su LFF ženklu yra tai kuo šiandien turi didžiuotis ir ko turi siekti Lietuvos futbolas, man belieka apgailestauti. Turiu atsiprašyti ir visos futbolo teisėjų bendruomenės, kad mano kolega, tarptautinės kategorijos UEFA teisėjų inspektorius Sergejus Slyva viešai svaidosi išgalvotais kaltinimais, kurie veliau virsta asmeniniais įžeidimais. Pigi prekė. Tik reikėjo paminėti apie savo karjeros staigius šuolius ir tai, kad iš viso jis negalėjo tapti LFF VK nariu dėl etikos sumetimų, nes VK pareigose jau dirbo jo dėdė, LFTA prezidentas Sergejus Sliva.

O viską vainikavo Rimanto Žvingilo palinkėjimai naujai išrinktam LFF prezidentui Tomui Danilevičiui nebūti politine kekše (R.Žvingilas 2019 m kandidatavo į Klaipėdos m. Tarybą - past.) ir Arūno Pukelio baigiamasis žodis iš tribūnos, kuris užbaigė visas diskusijas.

Baigdamas šį įrašą aš dar kartą atsiprašau visų jūsų. Deja, bet tiesa ta, kad turime suprasti ir suvokti, jog dauguma žmonių, kurie dalyvavo LFF konferencijoje, vis dar gyvena praeities šešėliuose. Ir būsiu atviras - abejoju ar jie gali pasikeisti.

Todėl kelias tik vienas. Pabandyti Lietuvos futbolo situaciją pakeisti iš išorės. Atvirai sakau - sieksiu, kad LFF valdymo reformos atsidurtų ant Lietuvos respublikos vyriausybės stalo ir būtų įtrauktos į politikų bei kitų valstybės ir savivaldos institucijų darbotvarkes. Tik glaudžiai dirbant ir bendradarbiaujant su FIFA/UEFA institucijomis galima pasiekti permainų. Kitaip - tai kelias į niekur.

Čia rasite mano pasakytą kalbą LFF konferencijoje, o visus LFF konferencijos dalyvių klausimus ir mano atsakymus video formate įkelsiu vakare“, – rašė P. Malžinskas.