„Palanga“ stiprinasi dviem kroatais

„Palanga“ stiprinasi dviem kroatais Paskelbta: 2019-03-21 18:34 | fkpalanga.lt

Vos prasidėjus 2019 m. A lygos sezonui, „Palangos“ klubas sulaukė kroatiško vėjo.

Prie pajūrio komandos jungiasi 204 cm ūgio vartininkas Marijanas Čoričius. 24-erių metų milžinas gimė pasienyje tarp Kroatijos ir Bosnijos. Savo karjeros metu Čoričius rungtyniavo Kroatijos ir Italijos komandose. Bene garsiausias – legendinis „Parma“ klubas. Pastarąjį sezoną aukštaūgis žaidė Kroatijos aukščiausioje futbolo lygoje, kur gynė Pulos „Istros“ vartus. „Palanga“ šį A lygos sezoną pradėjo su vienu vartininku Tadu Norbutu, tad šis papildymas buvo gyvybiškai svarbus.

Antrasis „Palangos“ kroatas Josipas Baličius. Jis jau spėjo debiutuoti A lygoje praėjusį sekmadienį. 25-erių metų atraminis saugas į Lietuvą atvyko iš Čekijos „Zlin“ komandos. Prieš tai 191 cm. Baličius žaidė Kroatijoje, Slovėnijoje bei Azerbaidžane.

Ketvirtadienį „Palanga“ sužaidė kontrolines rungtynes su Klaipėdos „Atlantu“. Jos baigėsi rezultatu 2:2. Gvidas Juškaišvedė „Palangą“ į priekį, tačiau klaipėdiečiai į tai atsakė dviem tiksliais smūgiais. Susitikimo pabaigoje Sergejus Mošnikovas realizavo 11m. baudinį.

Kitas rungtynes palangiškiai žais Latvijoje. Kovo 24 d., sekmadienį įvyks kontrolinės rungtynės su „Liepaja“ komanda.

A lygos čempionatas atsinaujins kovo 30d., o „Palanga“ savo 4-ojo turo rungtynes žais balandžio 2 d., sostinėje su „Riterių“ klubu.