„Panevėžį“ papildė saugas iš Brazilijos

„Panevėžį“ papildė saugas iš Brazilijos Paskelbta: 2020-01-23 17:57

Reprezentacinė Panevėžio miesto komanda stiprina savo gretas. FK „Panevėžys“ pasirašė sutartį su 32 metų saugu iš Brazilijos Edenilsonu Bergonsi. Į Aukštaitijos sostinę brazilas atvyko iš Italijos „Serie D“ lygoje rungtyniaujančio „Atletico Terme Fiuggi“ klubo.

Edenilsonas savo futbolininko karjerą pradėjo 2006 metais gimtojoje šalyje, kur atstovavo „Gremio U-20“ ekipai. Penkis sezonus praleidęs savo gimtinėje futbolininkas išvyko į Europą, kur žaidė įvairių šalių komandose.

Vidurio saugo pozicijoje rungtyniaujančiam 186 cm ūgio žaidėjui teko žaisti Italijos, Belgijos, Kipro, Kosovo, Ispanijos pirmenybėse. Tris sezonus (2015–2017 metais) „Panevėžio“ naujokas žaidė stipriausioje Bulgarijos futbolo lygoje, kur atstovavo Varnos „Černo More“, Sofijos CSKA ir Blagojevgrado „Pirin“ klubams.

Dvigubą Italijos ir Brazilijos pilietybę turintis futbolininkas jau spėjo debiutuoti „Panevėžio“ ir „Valmiera“ ekipų draugiškose rungtynėse, kurias Aukštaitijos ekipa laimėjo rezultatu 2:0.

„Treneriams Edenilsonas paliko gerą įspūdį. Tai protingas, puikiai aikštę matantis ir dažniausiai gerus sprendimus priimantis futbolininkas. Šis patyręs žaidėjas yra universalus – gali žaisti tiek atakuojančio, tiek atraminio saugo pozicijoje. Manome, kad Edenilsonas sustiprins mūsų komandą“, – kalbėjo FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas.

FK „Panevėžys“ su naujoku pasirašė sutartį iki sezono pabaigos.