„Panevėžio“ legionierius įžeidusiam fanui – juokinga bauda

„Panevėžio“ legionierius įžeidusiam fanui – juokinga bauda Paskelbta: 2020-07-22 12:13

Praėjus kelioms savaitėms po incidento, kai į futbolo pasaulį sugrįžusios komandos FK „Ekranas“ sirgaliai užsipuolė kitos Panevėžio miesto komandos „Panevėžys“ legionierius – kolumbietį Sebastianą Vazquezą ir portugalą Rafaelį Floro, Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato tyrėjai atliko tyrimą, rašo portalas jp.lt

FK „Ekranas“ gerbėjui Tomui Kuzminskui, už tai, kad vienoje miesto degalinėje buvusius futbolininkus užsipuolė ir išvadino gaidžiais, skyrė baudą pagal Administracinio kodekso 481 str. 1 dalį.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Kornelija Zamalytė naujienų portalui JP paaiškino, kad už nedidelį viešosios tvarkos pažeidimą skirta bauda.

„Pagal minėtą straipsnį bauda skiriama nuo 30 iki 141 eurų. Kadangi asmuo nebuvo anksčiau baustas, jam skiriama minimali bauda ir reikia sumokėti pusę jos – 15 eurų. Protokolas surašytas liepos 14 dieną, o baudą būtina sumokėti per 15 dienų“, – paaiškino K.Zamalytė.

Priminsime, kad neseniai vėl į futbolo pasaulį sugrįžusios komandos FK „Ekranas“ sirgaliai užsipuolė kitos Panevėžio miesto komandos „Panevėžys“ legionierius ir juos išvadino gaidžiais bei į socialinį tinklą patalpino incidento video.