„Panevėžys“ išlaikė du labai svarbius žaidėjus

„Panevėžys“ išlaikė du labai svarbius žaidėjus Paskelbta: 2019-12-20 21:33

„Panevėžio“ klube dar du sezonus matysime rungtyniaujantį vartininką Rafaelį Broetto. Su 29-erių futbolininku FK „Panevėžys“ pasirašė dvejų metų sutartį.

Dvigubą Brazilijos ir Portugalijos pilietybę turintis žaidėjas į Panevėžį atvyko liepos mėnesį ir labai sėkmingai gynė Aukštaitijos klubo vartus. Vartininko sutartis su „Panevėžio“ klubu baigėsi po A lygos sezono finišo.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas teigė, jog klubas labai norėjo, kad vartininkas liktų komandoje.

„Po sezono pasibaigus sutarčiai Rafaelis turėjo pasiūlymų iš kitų komandų, bet nusprendė likti Panevėžyje. Futbolininko apsisprendimą didžia dalimi lėmė ir tai, kad jis, Panevėžyje praleidęs pusę sezono, liko viskuo patenkintas.

Žaidėjui patiko mūsų kolektyvas ir tai, kad klubas laikosi visų sutartyje numatytų įsipareigojimų. Mes džiaugiamės, kad vartininkas, kuris labai sustiprino mūsų komandą, ir toliau lieka klube“, – sakė B. Vaitiekūnas.

195 cm ūgio vartininkas didžiąją savo karjeros dalį praleido atstovaudamas įvairioms Brazilijos pirmenybių komandoms, žaidė Portugalijoje, taip pat Kauno „Stumbro“ klube.

Paskutinė komanda, kuriai prieš atvykstant į Panevėžį atstovavo R. Broetto, buvo Portugalijos stipriausioje lygoje rungtyniaujantis „Maritimo“ klubas.

***

„Panevėžio“ klube ir kitą sezoną matysime rungtyniaujantį Ernestą Veliulį. Su 27-erių metų futbolininku FK „Panevėžys“ po pasibaigusio sezono vėl pasirašė sutartį.

FK „Panevėžys“ direktorius B. Vaitiekūnas teigė, jog klubas visada džiaugiasi, kai jo garbę gina vietiniai futbolininkai.

„Po sezono pasibaigus sutarčiai Ernestas pareiškė norą likti komandoje. Kartu su futbolininku suderinome sąlygas ir jis lieka mūsų klube. Ernestas – patyręs žaidėjas, aikštelėje atiduodantis visas jėgas. Jis čia gimęs ir užaugęs, todėl labai smagu, kai vietiniai futbolininkai gina reprezentacinės miesto komandos garbę“, – sakė B. Vaitiekūnas.

Praeityje E. Veliulis rungtyniavo Panevėžio „Ekrano“ dublerių ekipoje, o pagrindinėje komandoje sužaidė vos pora rungtynių Baltijos taurės turnyre. Po to jaunas žaidėjas atstovavo Pakruojo „Kruojai“, kur vaidino svarbų vaidmenį.

E. Veliulis rungtyniavo visų amžiaus grupių šalies rinktinėse, buvo Lietuvos U-21 komandos kapitonu. 2017-aisiais metais panevėžietis kartu su Marijampolės „Sūduva“ tapo Lietuvos čempionu.

Šių metų A lygos čempionate E. Veliulis, pirmą sezoną atstovavęs „Panevėžio“ komandai, sužaidė 23 susitikimus, per kuriuos pelnė du įvarčius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus.