„Panevėžys“ išlaikė vieną iš komandos lyderių

„Panevėžys“ išlaikė vieną iš komandos lyderių Paskelbta: 2019-12-16 20:39

„Panevėžio“ klube dar du sezonus matysime rungtyniaujantį vartininką Rafaelį Broetto. Su 29-erių futbolininku FK „Panevėžys“ pasirašė dvejų metų sutartį.

Dvigubą Brazilijos ir Portugalijos pilietybę turintis žaidėjas į Panevėžį atvyko liepos mėnesį ir labai sėkmingai gynė Aukštaitijos klubo vartus. Vartininko sutartis su „Panevėžio“ klubu baigėsi po A lygos sezono finišo.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas teigė, jog klubas labai norėjo, kad vartininkas liktų komandoje.

„Po sezono pasibaigus sutarčiai Rafaelis turėjo pasiūlymų iš kitų komandų, bet nusprendė likti Panevėžyje. Futbolininko apsisprendimą didžia dalimi lėmė ir tai, kad jis, Panevėžyje praleidęs pusę sezono, liko viskuo patenkintas.

Žaidėjui patiko mūsų kolektyvas ir tai, kad klubas laikosi visų sutartyje numatytų įsipareigojimų. Mes džiaugiamės, kad vartininkas, kuris labai sustiprino mūsų komandą, ir toliau lieka klube“, – sakė B. Vaitiekūnas.

195 cm ūgio vartininkas didžiąją savo karjeros dalį praleido atstovaudamas įvairioms Brazilijos pirmenybių komandoms, žaidė Portugalijoje, taip pat Kauno „Stumbro“ klube.

Paskutinė komanda, kuriai prieš atvykstant į Panevėžį atstovavo R. Broetto, buvo Portugalijos stipriausioje lygoje rungtyniaujantis „Maritimo“ klubas.