"Panevėžys" pasirašė sutartį su E. Abramavičiumi

Paskelbta: 2020-02-07 22:00

„Panevėžys“ pasirašė trejų metų sutartį su Eimantu Abramavičiumi. Futbolininkas, kuriam kitą savaitę sukaks 18 metų, reprezentacinėje miesto komandoje debiutavo dar praėjusiame sezone. Lietuvos A lygos čempionate panevėžietis žaidė penkis susitikimus.

Nuo praėjusio sezono pradžios su pagrindine komanda treniravęsis puolėjas savojo šanso debiutuoti A lygoje sulaukė tada, kai visa eilė komandos pagrindinės sudėties žaidėjų dėl traumų ir ligų iškrito iš rikiuotės. Futbolo specialistai palankiai įvertino jauniausio komandos žaidėjo pasirodymą akistatose su pajėgiais varžovais.

Panevėžio futbolo akademijoje nuo pirmos klasės pradėjęs lankyti treniruotes pas trenerį Juozą Aleksą E. Abramavičius kurį laiką dar rungtyniavo dešiniojo saugo pozicijoje, bet vėliau buvo perkeltas į puolėjų grandį, kurioje žaidžia iki šiol.

Panevėžietis atstovavo Lietuvos U-17 ir U-18 Lietuvos rinktinėms, be to, rungtyniavo Elitinėje jaunių šalies futbolo lygoje bei „Panevėžio B“ komandoje. Pastarajai ekipai praėjusiame sezone E. Abramavičius pelnė 11 įvarčių.

Raimundo Sargūno sporto gimnazijos vienuoliktoje klasėje besimokantis E. Abramavičius pripažino, kad jam dar daug kur reikia tobulėti, o tai daryti jam padeda treneriai ir vyresni komandos draugai.

„Rungtyniauti su vyrais yra žymiai sunkiau nei su savo bendraamžiais. A lygoje ne tik viskas atliekama greičiau ir tiksliau, bet ir žaidėjų mąstymas visiškai kitoks. Lygis čia gerokai aukštesnis. Esu dėkingas ne tik klubo treneriams, bet ir komandos draugams. Jie treniruočių metu man labai daug padeda savo patarimais ir paskatinimais“, – sakė E. Abramavičius.

Didelį šio žaidėjo potencialą mato ir vyriausiasis FK „Panevėžys“ treneris Aleksandras Kurtijanas.

„Eimantas – tai toks žaidėjas, kuris turi visus šiuolaikiniam puolėjui reikalingus duomenis. Jis greitas, aštrus, aikštėje sugeba priimti teisingus sprendimus. Mes jo žaidimą atidžiai stebėjome „Panevėžio B“ ekipoje, o vėliau suteikėme galimybę žaisti ir pagrindinėje komandoje. Eimanto kelias į didįjį futbolą dar tik prasideda, todėl viskas priklausys nuo paties futbolininko“, – kalbėjo komandos strategas.

Pagal pasirašytą sutartį E. Abramavičius „Panevėžio“ klube rungtyniaus iki 2022 metų sezono pabaigos.