„Panevėžys“ sukirto rankomis su J. Januševskiu

„Panevėžys“ sukirto rankomis su J. Januševskiu Paskelbta: 2019-12-28 18:08

Kitą sezoną Panevėžyje rungtyniaus buvęs ilgametis Vilniaus „Riterių“ (anksčiau „Trakų“) žaidėjas Justinas Januševskis. Vidurio gynėjo pozicijoje rungtyniaujančiam futbolininkui FK „Panevėžys“ bus tik antroji mūsų šalies komanda, kurioje jis tęs savo karjerą.

J. Januševskis anksčiau rungtyniavo Lietuvos U-19 ir U-21 rinktinėse. Pastarojoje rinktinėje futbolininkas buvo išrinktas kapitonu. Be to, gynėjas jau sužaidė keletą susitikimų ir šalies nacionalinėje rinktinėje.

Per savo karjerą futbolininkas Lietuvos A lygoje sužaidė virš 150 rungtynių. „Panevėžio“ naujokas per pastaruosius penkis A lygos sezonus tapo penkiskart šalies čempionato prizininku. J. Januševskis du sykius tapo Lietuvos vicečempionu, o tris kartus iškovojo bronzos medalį.

„Buvo pasiūlymas vykti peržiūrai į Kazachstaną, bet jo atsisakiau ir nusprendžiau likti Lietuvoje. Panevėžiečiai norėjo matyti mane savo gretose ir pasiūlė sąlygas, kurios mane tenkina. Mano dukrytei dar nėra trejų metų, todėl auginant mažą vaiką geriau žaisti arčiau namų. Pasitariau su šeimos nariais ir nusprendžiau, kad kita stotelė mano karjeroje bus Panevėžys“, – pasirašęs sutartį su nauju klubu teigė J. Januševskis.

25-erių metų futbolininkui imponavo ir tai, kad klubo vadovai po praėjusio sezono sugebėjo išlaikyti nemažą dalį žaidėjų, taip pat trenerius ir sieks dar aukštesnių tikslų.

„Pasibaigusiame sezone nebuvo lengva žaisti prieš „Panevėžį“. A lygos debiutantai turėjo savitą žaidimo stilių ir kuo toliau, tuo labiau demonstravo brandų žaidimą. „Riteriai“ patyrė du pralaimėjimus žaisdami prieš „Panevėžį“, o kartą sužaidė lygiosiomis. Po praėjusio sezono komandoje liko tie patys treneriai, nemažai žaidėjų, o tai yra didelis privalumas siekti aukštų rezultatų.

Daugumą žaidėjų puikiai pažįstu, su kai kuriais yra tekę ir kartu rungtyniauti. Stengsiuos prisidėti, kad kitame sezone Panevėžio miesto komanda užimtų dar aukštesnę vietą“, – kalbėjo klubo naujokas.