Paskutinio turo A lygos rinktinėje ryškiausi „Sūduvos“ bei „Panevėžio“ atstovai

Paskutinio turo A lygos rinktinėje ryškiausi „Sūduvos“ bei „Panevėžio“ atstovai Paskelbta: 2019-12-02 17:02

Lietuvos futbolo A lyga paskelbė 33-iojo turo rinktinę, kurioje po keturis atstovus turi Marijampolės „Sūduvos“ bei „Panevėžio“ ekipos.

Rafaelis Broetto („Panevėžys“): Panevėžiečių gynyba dvikovoje su Vilniaus „Riteriais“ ne kartą labai pavojingai braškėjo, tačiau vartininkas iš Brazilijos buvo nepramušamas. Vienas iš „Panevėžio“ lyderių atrėmė keletą grėsmingų varžovų smūgių ir antrą kartą šiame sezone padėjo čempionato debiutantams išlaikyti „sausus“ vartus.

Michaelis Blauensteineris (Marijampolės „Sūduva“): Po nesėkmingo pasirodymo dvikovoje su „Riteriais“ Karlo Bručičių paskutinėse sezono rungtynėse pakeitė šis legionierius iš Austrijos. Kairiajame gynybos krašte žaidęs austras sėkmingai jungėsi į atakas ir pirmojo įvarčio metu atliko rezultatyvų perdavimą bei solidžiai darbavosi savo aikštės pusėje.

Aleksandras Živanovičius (Marijampolės „Sūduva“): Visuose A lygos sezono mačuose rungtyniavęs serbas sužaidė dar vienerias geras rungtynes. A. Živanovičius standartinės padėties metu buvo arti pelnyto įvarčio, tačiau sėkmingai gynėsi prieš oponentus ir prisidėjo prie Tomislavo Kišo nuslopinimo.

Arūnas Klimavičius („Kauno Žalgiris“): Paskutinis karjeros mačas šiam veteranui pavyko puikiai. „Kauno Žalgiris“ iškovojo užtikrintą pergalę ir neleido sukurti daug pavojaus Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkams, kurie apsiribojo dažniausiai tik tolimais smūgiais. 37-erių gynėjas šiame sezone pelnė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Pijus Širvys („Kauno Žalgiris“): Tai buvo vienintelis 33-iojo turo futbolininkas, pasižymėjęs net du sykius – maža to, P. Širvys tą padarė žaisdamas dešiniajame krašte. Reikia pripažinti, kad komandos draugų atlikti perdavimai buvo labai savalaikiai, tačiau esminiai atakų akcentai buvo preciziški „Kauno Žalgirio“ atstovo smūgiai galva.

Renanas Oliveira (Marijampolės „Sūduva“): Geriausias paskutinio šiame sezone Lietuvos grandų susidūrimo žaidėjas. R. Oliveira pirmame kėlinyje taikliu smūgiu atstatė pusiausvyrą ir buvo arti dublio, bet jo bandymas buvo atremtas. Savo svarų pėdsaką brazilas paliko antro įmušto įvarčio metu, atlikdamas „Žalgirio“ gynybą perskrodusį perdavimą.

Sigitas Urbys („Panevėžys“): Šį kartą aukščiau į priekį pastumtas futbolininkas taip pat prisidėjo prie to, kad čempionato debiutantai pirmąjį sezoną A lygoje baigtų skambia gaida. S. Urbys dvikovos pabaigoje pabėgo į kontrataką kairiuoju kraštu bei atliko perdavimą į baudos aikštelę, kuris baigėsi antruoju įvarčiu.

Liviu Antalis (Vilniaus „Žalgiris“): Geriausias sostinės klubo žaidėjas pralaimėtame mače Marijampolėje. Rumunas pats uždirbo ir realizavo baudinį, be to, antrame kėlinyje porą sykių pavojingai grasino „Sūduvos“ vartams. L. Antalis šį sezoną taip pat kėlė daug problemų varžovams – pelnė 15 įvarčių bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Rafaelis Ledesma („Panevėžys“): Patyręs brazilas paskutinį savo mačą Panevėžio klube sužaidė puikiai. Buvęs FBK „Kaunas“ ir Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkas pelnė pirmąjį įvartį ir dar ne sykį grėsmingai grasino varžovų vartams. R. Ledesma jau atsisveikino su „Panevėžiu“ – įdomu, kur kitąmet tęsis futbolininko karjera.

Josipas Tadičius (Marijampolės „Sūduva“): Kroatas taip pat sėkmingai baigė sezoną, per keturis penkto rato mačus pelnęs net 4 įvarčius. J. Tadičius dvikovoje su „Žalgiriu“ atliko keletą reidų ir išprovokavo ne vieną pražangą bei tiksliu smūgiu užbaigė ataką, kurios metu krito pergalingas įvartis.

Patrikas Bordonas („Panevėžys“): Slovėnas sezonui artėjant į pabaigą ne sykį sužaisdavo geresnes rungtynes, tačiau „Panevėžio“ pralaimėjimai arba kitų puolėjų benefisai neleisdavo P. Bordono įtraukti į turo ar savaitės rinktinę. Paskutiniame 2019 metų A lygos mače galingo sudėjimo futbolininkas pelnė vieną iš dviejų įvarčių ir svariai prisidėjo prie gana netikėtos panevėžiečių pergalės.