Pirmosios "Sūduvos" rungtynės Kipre – su „Ufa“

Pirmosios Paskelbta: 2020-02-07 21:56

Kipre stovyklaujanti Marijampolės „Sūduva“ trečiadienį 17 val. sužais pirmąsias šioje šalyje savo kontrolines rungtynes. Lietuvos čempionus Larnakos GSZ stadione egzaminuos „Ufa“ ekipa.

Ufos komanda Rusijos „Premier“ lygoje po 19 turų turi 25 taškus ir dalijasi 6-7 vietas.

Būsimi „Sūduvos“ varžovai šiemet jau antrą kartą stovyklauja Kipre. Pirmosios stvyklos metu ƒ„Ufa“ sužaidė dvejas kontrolines rungtynes ir abi jas pralaimėjo: sausio 18-ąją nusileista vengrų „Ujpest“ 0:2, o sausio 25-ąją – lenkų „Šląsk“ 0:1.

Antroji stovykla pradėta sėkmingiau. „Ufa“ vasario 1-ąją sužaidė dvejas rungtynes ir abejas laimėjo: 1:0 nugalėjo Belgrado „Čukarički“ ir 3:0 – „Liepaja“.

Per rungtynes su serbais Rusijos ekipai vienintelė įvartį 57 min. pelnė Viačeslavas Krotovas, o latviams įvarčius mušė Gamidas Agalarovas (1 min.), Danila Jemeljanovas (64) ir Nikolajus Giorgobianis (83).

Vasario 5-ąją rusai taip pat sužais du mačus. 12 val. jie susitiks su Kipro „Agia Napa“, o 17 val. – su „Sūduva“.

Lietuvos čempionai po šių rungtynių sužais dar dvejas kontrolines rungtynes. Vasario 8-ąją „Sūduva“ susitiks su Česke Budejovicų „Dynamo“ (Čekija), o su kuo bus žaidžiama vasario 13-ąją paaiškės artimiausiu metu, nes marijampoliečių varžovu turėjęs būti Jerevano „Ararat“ (Armėnija) į Kiprą neatvyko. Beje, būtent su „Ararat“ šiandien pirmąsias rungtynes turėjo žaisti „Ufa“, paskutinę akimirką armėnus pakeitė „Agia Napa“.

Į Lietuvą „Sūduva“ grįš vasario 14-ąją. Paskutinės kontrolinės mūsų komandos rungtynės vyks vasario 22-ąją Marijampolės „Hikvision“ futbolo arenos manieže – tuomet 15 val. prasidės mačas su Gardino „Neman“ (Baltarusija).