Po pratęsimo Kosovo čempionus palaužęs Vilniaus „Žalgiris“ pateko į kitą ČL etapą

Po pratęsimo Kosovo čempionus palaužęs Vilniaus „Žalgiris“ pateko į kitą ČL etapą Paskelbta: 2022-07-12 22:05 | Elvio Žaldario nuotr.

Antradienio vakarą vykusiose rungtynėse Vilniaus „Žalgiris“ LFF stadione, po pratęsimo, rezultatu 1:0 įveikė „Ballkani“ ir pateko į antrą UEFA Čempionų lygos atrankos etapą.

Tiek pirmame, tiek antrame kėlinyje pavojingesni buvo žalgiriečiai. Vis gi, kamuolio į vartus pasiūsti nepavyko ir rungtynės kėlėsi į pratęsimą.

Jame savo pranašumą įrodė Vladimiro Čeburino auklėtiniai. Pergalingą rungtynių įvartį sukūrė po keitimo pasirodę žaidėjai. 97 minutę Mantas Kuklys iš aikštės gilumos atliko puikų perdavimą Mathiasui Oyewusi ir pastarasis šaltakraujiškai suklaidino vartininką, bei iš aštraus kampo pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Dabar „Žalgiriui“ reikia įveikti dar vieną varžovą Čempionų lygos atrankoje ir klubas užsitikrintų galimybę žaisti bent UEFA Konferencijų lygos grupių varžybose.

Antrajame Čempionų lygos atrankos etape „Žalgirio“ lauks Reikjaviko „Vikingur“ iš Islandijos  arba Švedijos čempionas „Malmo“.