Po traumos sveikstantis T.Simaitis: „Dabar turėsiu tiesesnę nosį“

Po traumos sveikstantis T.Simaitis: „Dabar turėsiu tiesesnę nosį“ Paskelbta: 2020-02-24 23:31

Vasario 9 – ąją kontrolinės rungtynės Tadui Simaičiui truko vos devynias minutes. Tuomet peržiūroje dalyvavęs legionierius iš alkūnės stuktelėjo vartininkui į nosį ir pastaroji lūžo. Netrukus T.Simaitis buvo išvežtas į Marijampolės ligoninę, po savaitės jam buvo atlikta operacija, o dar po kelių dienų jis jau pradėjo planuoti sugrįžimą.

„Operacija pavyko gerai. Gydytoja sakė, kad dabar turėsiu tiesesnę nosį (šypsosi), nei iki lūžio. Sportuoti individualiai jau pradėjau, o visu pajėgumu prie komandos turėčiau prisijungti kovo pradžioje. Jaučiuosi tikrai neblogai, tiesa, reikės priprasti prie apsauginės veido kaukės. Man tai bus nauja patirtis“, – oficialiai svetainei sakė T.Simaitis.

Vartininkas po kontakto iškart suprato apie tai, kas nutiko. Tiesa, pačios situacijos jis nedramatizuoja.

„Gal kažkam pasirodys neįdomu, tačiau jokių kovos veiksmų nebuvo (šypsosi). Buvo kampinis prie mūsų vartų, ėjau pasiimti kamuolio, mūsų peržiūroje dalyvavęs gynėjas nepamatė manęs, nesuprato, ką šaukiu lietuvių kalba, todėl bandė kovoti dėl kamuolio ore. Šokdamas stipriai alkūne man pataikė į nosį, o visa kita mes jau žinome.

Pati trauma gana paprasta. Ji man leidžia fiziškai ruoštis sugrįžimui. O ir laikas, kurį praleidau be sporto buvo vos dešimt dienų. Manau, kad didelės įtakos mano žaidimui ar sportinei formai ši trauma neturės. Būsiu pasirengęs A lygos kovoms nuo pirmojo turo, žinoma, jei tik treneriai norės mane matyti aikštėje“, – sakė T.Simaitis.

Iki naujojo sezono „Riteriai“ sužais dar vienas kontrolines rungtynes Soligorske su „Shakhtar“ futbolininkais. Pagal pirminį planą naująjį sezoną vilniečiai pradės kovo 8 – ąją rungtynėmis su „Sūduva“.