Prieš lemiamą EL akistatą Vilniaus „Žalgiris“ pasiekė pergalę prieš „Jonava“

Prieš lemiamą EL akistatą Vilniaus „Žalgiris“ pasiekė pergalę prieš „Jonava“ Paskelbta: 2022-08-22 12:48 | Fk Vilniaus Žalgiris nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ „Optibet A lygos“ pirmenybėse iškovojo septintą pergalę iš eilės. 23-iajame ture Lietuvos čempionai namuose 3:1 įveikė „Jonava“.

Nepaisant to, kad čempionato autsaideriai „Jonava“ davė rimtą pasipriešinimą, pirmasis rungtynių įvartis krito į jų vartus. 38 minutę po puikios komandinės atakos kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Renanas Oliveira.

Vilniečiai padvigubino savo persvarą 58 minutę. Įvartį pelnė 11 metrų baudinį realizavęs Josipas Tadičius.

Visus klausimus šeimininkai išsprendė 81 minutę. Po Joelio Bopesu perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė į savo sąskaitą dublį įsirašęs Josipas Tadičius.

„Jonava“ 87 minutę pelnė „garbės“ įvartį. Smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą vartininką nuginklavo Marius Ganusauskas.

Po šio susitikimo „Žalgiris“ ir toliau žygiuoja pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu jonaviečių agonija tęsiasi ir jie yra paskutinėje vietoje per 24 turus savo sąskaitoje surinkę tik 2 taškus.