R. Ledesma „Panevėžyje“ kitąmet nerungtyniaus

R. Ledesma „Panevėžyje“ kitąmet nerungtyniaus Paskelbta: 2019-12-02 17:00

Šiame sezone „Panevėžio“ klube rungtyniavęs Rafaelis Ledesma atsisveikino su Lietuvos A lygos debiutantais. Futbolininko turėta vienerių metų sutartis pasibaigė po šio sezono.

Šių metų Lietuvos A lygos sezone brazilas, kuriam gruodžio pabaigoje sukaks 37-eri metai, „Panevėžio“ klubui pelnė 6 įvarčius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Aukštaitijos komandos sudėtyje R. Ledesma žaidė 28 rungtynes, per kurias aikštėje praleido 1166 minutes.

R. Ledesma savo socialinio tinklo paskyroje parašė žinutę, kurioje už praleistą sezoną padėkojo Panevėžio miestui, klubo nariams ir darbuotojams, komandos gerbėjams už šiltą priėmimą.

Iš Porto Alegrės kilusiam R. Ledesmai per savo futbolininko karjerą teko rungtyniavo Lietuvoje, Brazilijoje, Portugalijoje, Kipre, Maltoje, Baltarusijoje, Latvijoje.

2006 metais į Lietuvą iš Brazilijos atvykęs R. Ledesma per kelerius mūsų šalyje praleistus metus efektingu, technišku ir rezultatyviu žaidimu nusipelnė vieno geriausių visų laikų legionieriaus titulo.

Tuometinėje FBK „Kaunas“ ekipoje žaidęs brazilas 2007-aisiais buvo išrinktas geriausiu Lietuvoje žaidžiančiu futbolininku, o 2008-aisiais tapo rezultatyviausiu A lygos žaidėju. Su FBK „Kaunas“ komanda R. Ledesma du kartus tapo šalies čempionu, sykį laimėjo šalies taurę.

FK „Panevėžys“ dėkoja R. Ledesmai už svarų indėlį, profesionalumą, atsidavimą ir linki sėkmės tolesnėje karjeroje.