R.Sadauskas: "Nereikia galvoti apie tai, kad lyja ar šalta"

R.Sadauskas: Paskelbta: 2020-02-27 16:04

Jau kovo mėnesį prasidėsiančioms Lietuvos futbolo A lygos čempionato kovoms besirengiantis „Kauno Žalgiris“ dar sužais vienerias kontrolines rungtynes ir vasario 29 dieną susitiks su kaimyninės Latvijos „Jelgava“ klubu. Tiesa, Kaune turėjusios vykti rungtynės yra perkeltos į Marijampolę.

Praėjusio sezono viduryje iš Kauno „Stumbro“ į „Kauno Žalgirio“ komandą persikėlęs gynėjas Rimvydas Sadauskas prieš artėjantį sezoną kalbėjo apie komandos progresą ir gerėjančią komandos formą.

„Matosi, kad nuo pirmos susirinkimo dienos komanda yra stipriai patobulėjusi. Žiūrint, kokioje formoje ir lygyje buvome vos susirinkę, tikrai jaučiame, kad patobulėjome visuose aspektuose. Geriau jaučiamės fiziškai, vienas kitą geriau suprantame ir puikiai žinome, ko iš mūsų nori treneris, ko jis iš mūsų tikisi, ko reikalauja. Pasiruošimas dar nesibaigė, tad manau, kad per likusį laiką iki sezono pradžios būsime tikrai pasirengę. Sunkiausios pasirengimo savaitės jau praėjo, dabar šiek tiek mažinsime krūvius ir ruošimės sezono startui“, – Žalgiris.lt pasakojo 23-ejų metų futbolininkas.

Intensyvus darbas treniruotėse, nuolat šlifuojami tam tikri žaidimo elementai ir informacijos įsisavinimas – visa tai veda prie to, kad futbolininkų veiksmuose atsiranda greitis ir kokybė.

„Tai jaučiasi tiek treniruotėse, tiek žaidime. Iš pradžių viską darydami treniruočių metu daug galvodavome, bet treneris ir sakė, kad tai yra normalu. Dabar tie dalykai jau yra įkalti į galvą ir viskas vyksta automatiškai, o treneriai tą pastebi ir analizių metu. Malonu iš trenerių štabo girdėti gerus žodžius apie tai, kad tobulėjame. Tai veda į priekį“, – teigė pernai ir Lietuvos vyrų futbolo rinktinę kviestas futbolininkas.

Komandą jau oficialiai papildė Armantas Vitkauskas, Gratas Sirgėdas ir Emmanuelis Davidas, o dar nemažai futbolininkų dalyvavo arba vis dar dalyvauja peržiūroje. Tiesa, komanda jau atsisveikino su peržiūroje dalyvavusiais gynėjais – Sergi Nus iš Ispanijos ir lietuvis Martynas Medelinskas.

Pasak R.Sadausko, naujokams į komandą įsilieti yra vieni juokai – jie iš karto šiltai priimami į kolektyvą.

„Manau, kad šioje komandoje naujokams nėra sunku. Jie čia yra gerai priimti ir visai nesvarbu – jie dar peržiūroje ar jau su kontraktu – jie tampa komandos dalimi. Mes savo ruožtu tikrai nesudarome kažkokių sunkių sąlygų“, – svarstė kaunietis.

Kaip ir dauguma komandos futbolininkų, įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinėse rungtyniavęs gynėjas pasidžiaugė ir pasirengimo sezonui sąlygomis pripučiamame Kauno futbolo manieže.

„Turbūt pirmą kartą Lietuvoje pasiruošimą sezonui turime ne po atviru dangumi. Atėjęs į treniruotę iš karto koncentruojiesi į procesą, į krūvius ir tobulėjimą. Nereikia galvoti apie tai, kad lyja ar šalta. Daugelis žaidėjų tuo labai patenkinti“, – pokalbį užbaigė futbolininkas.