Rinktinės žaidėjai: varžovai buvo visa galva aukštesni

Rinktinės žaidėjai: varžovai buvo visa galva aukštesni Paskelbta: 2019-09-07 23:15 | LFF nuotr.

Lietuvos rinktinės futbolininkai po pralaimėjimo Ukrainos rinktinei (0:3) Europos čempionato atrankoje pripažino, kad varžovai aikštėje viską atliko geriau ir buvo visa galva aukštesni.

Vartininkas Emilijus Zubas: „Buvo labai sunku. Ukraina kontroliavo visas rungtynes. Turėjome savo progas. Jeigu būtume išpildę geriau, rezultatas būtų kitoks. Mes per mažai kontroliavome kamuolį, buvo netikslūs pirmi perdavimai. To ir pritrūko. Prie visų praleistų įvarčių gali padaryti kažką geriau. Bet šį kartą nepavyko, stengsimės, dirbsime. Dabar svarbiausia atsistatyti ir pasiruošti kuo geriau. Bus taktiniai susirinkimai. Ruošimės kaip galime geriausiai."

Gynėjas Mindaugas Palionis: „Tris įvarčius praleidome, užsitarnavome pralaimėjimą. Varžovai ne vienu lygiu buvo stipresni už mus. Galbūt ir ne vienu.  Po rungtynių labai sunku suvaldyti emocijas, bet faktai nemeluoja. Jie įmušė tris įvarčius, galbūt galėjo įmušti ir daugiau. Jie buvo viena ar dviem galvom stipresni. Su treneriu analizuosime ir bent pora niuansų stengsimės geriau padaryti.  Žinojome, kad jie pirmas 15 min. spaus ir stengsis įvartį įmušti. Jiems pavyko tai, ko norėjome išvengti. Tai sumaišė mūsų planą.“

Saugas Artūras Žulpa: „Sunku iš karto po rungtynių kažką pasakyti. Reikėtų žiūrėti rungtynes, analizuoti momentus. Nuovargis daro savo, netgi sunku galvoti. Visi matė, kaip mums buvo sunku. Tikrai labai aukšto meistriškumo komanda. Sunku buvo kažką padaryti. Stengėmės, atidavėme visas jėgas, bet jie buvo visa galva stipresni už mus.  Visada, kai greitai praleidi įvartį, tai pakeičia planus. Stengėmės kelti galvą aukščiau ir neužsidaryti gynyboje, bet varžovų meistriškumas yra toks, kad tai privertė mus sėsti giliau ir daugiau gintis“

Antradienį Lietuvos rinktinės lauks Europos čempionų portugalų egzaminas. Rungtynės prasidės 21:45 val., o jas transliuos LRT.