„Riteriai“ nelinkę dramatizuoti susidariusios situacijos

„Riteriai“ nelinkę dramatizuoti susidariusios situacijos Paskelbta: 2019-08-27 23:12

Prieš rungtynes su „Panevėžiu“ „Riterius“ treniruojantis Albertas Rybakas net kelis kartus pakartojo, jog komanda atrodytų visai kitaip, jei sugebėtų realizuoti savo susikurtas progas. Po tų rungtynių jam liko konstatuoti tą patį.

„InStat“ suskaičiavo, kad „Riteriai“ Panevėžyje sukūrė net aštuonias puikias progas įvarčiui pasiekti, tačiau net šešis kartus to padaryti nepavyko. Palyginimui, panevėžiečiai įvarčiais pavertė net keturis savo šansus iš penkių.

„Galvoju, kad lemiamame momente paprasčiausiai pritrūksta šaltakraujiškumo ir ramumo“, – sakė pirmojo su „Panevėžiu“ įvarčio autorius Mindaugas Grigaravičius.

„Tai yra viena iš tų retų situacijų, kai tikrai nežinau, ką atsakyti“, – paklaustas, kokia tiek daug neišnaudotų progų priežastis, sakė komandos kapitonas Valdemaras Borovskis.

Dar prieš ketverias rungtynes „Riteriai“ A lygoje galėjo pasigirti geriausia realizacija. Pagal „InStat“ duomenis, Vilniaus komanda net 50 procentų savo galimybių paversdavo įvarčiais. Po rungtynių su „Kauno Žalgiriu“ ir „Panevėžiu“ tas procentas drastiškai krito.

„Keistas dalykas – anksčiau sukurdavome gerokai mažiau galimybių, tačiau vis tiek dažniausiai įmušdavome. Dabar kiek sukūrėme progų Kaune ir Panevėžyje, turbūt, kad tiek nebuvome sukūrę nė vieneriose rungtynėse anksčiau“, – kalbėjo V. Borovskis.

Šios neišnaudotos progos per paskutines trejas rungtynes „Kauno Žalgirio“ atsilikimą nuo „Riterių“ sumažino iki dviejų taškų, o nuo „Panevėžio“ – iki devynių. Situacija pasikeisti galės tik rugsėjo viduryje, nes iki tol „Riteriai“ rungtynių A lygoje nežais.

„Kol kas situacijos aš nelinkęs dramatizuoti, nes mes žinome, ko mums trūksta. Sakyčiau, kad mums būtų žymiai blogiau, jei tų progų nesugebėtumėme susikurti. Dabar laisvą laiką tiesiog skirsime atakų užbaigimui“, – komentavo V. Borovskis.

Per mėnesio pertrauką „Riteriai“ jau yra suplanavę kontrolines rungtynes su Gardino „Neman“. Artimiausiu metu turėtų paaiškėti daugiau sparingo partnerių.