„Riteriai“ nutraukė „Sūduvos“ pergalių seriją

„Riteriai“ nutraukė „Sūduvos“ pergalių seriją Paskelbta: 2019-06-22 21:51 | alyga.lt

Lietuvos futbolo A lygoje nutrūko devynerių iš eilės Marijampolės „Sūduvos“ laimėtų rungtynių serija.

Titulą ginantys šalies čempionai namuose rezultatu 1:2 (1:1) nusileido vis užtikrinčiau trečioje vietoje besijaučiantiems Vilniaus „Riteriams“.

Savo rimtus ketinimus vilniečiai parodė jau 4-ąją dvikovos minutę. Teremas Moffi perėmė kamuolį iš varžovų ir atliko perdavimą Artiomui Gurenkai, kuris išprovokavo sūduviečio pražangą baudos aikštelėje.

Prie 11 metrų atžymos stojęs T. Moffi pelnė 8-ąjį šio sezono įvartį ir tai buvo antrasis mačas, kai jis pasižymi dvikovoje su čempionais.

Po praleisto įvarčio šeimininkai atkuto ir sužaidė puikią atkarpą, kuri, tiesa, nebuvo pažymėta taikliu smūgiu. Sykį Tomas Švedkauskas įspūdingai atrėmė varžovo galva smūgiuotą kamuolį, o kiek vėliau vartų konstrukciją sudrebino Povilo Leimono smūgis.

Vis dėlto 44-ąją minutę „Sūduva“ išlygino rezultatą. Po savalaikio Ovidijaus Verbicko perdavimo Tosaintas Rickettsas laimėjo dvikovą prieš Ričardą Šveikauską bei džiaugėsi 8-uoju įvarčiu šiame sezone.

Antrame kėlinyje „Riteriams“ pavyko primesti sau naudingą žaidimą – daug kovos vyko aikštės viduryje.

71-ąją minutę sostinės ekipa išsiveržė į priekį. Donatas Kazlauskas atliko itin klastingą perdavimą link komandos draugo, tačiau šis jo nepasiekė, o kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

„Sūduva“ metė visas pajėgas varžovo vartų šturmui, bet teigiamo rezultato nepasiekė. Arčiausiai tikslo buvo Andro Švrljugos, kurio smūgis pataikė į virpstą.

Po šios pergalės „Riteriai“ su 28 taškais jau 5 taškais lenkia ketvirtoje vietoje žengiantį „Kauno Žalgirį“ ir iki 3 taškų sumažino deficitą nuo Vilniaus „Žalgirio“.

„Sūduva“ su 36 taškais ir toliau pirmauja čempionate.