"Riterių" vairą perėmęs M. Čepas: "Mūsų naujojo sezono vizitinė kortelė – jaunatviškas maksimalizmas"

Paskelbta: 2020-01-08 15:14

Antradienį oficialiai naujuoju vyriausiuoju „Riterių“ treneriu paskirtas Mindaugas Čepas šiandien pristatytas komandai. Trenerį pristatęs klubo direktorius Virmantas Lemežis palinkėjo naujajam strategui augti kartu su komanda, o pats M.Čepas savo naujųjų auklėtinių paprašė iš savo žodyno išbraukti žodį „neįmanoma“.

„Kai esi užtikrintas savo pasirinkimu, tai įtampos kaip ir nėra. Smagu yra tai, kad atėjęs į klubą, pamačiau ambicingą prezidentą, pamačiau daug jaunų motyvuotų žmonių, kurie klubo labui dirba su degančiomis akimis, pamačiau ambicingą komandą, kuri nori kažko pasiekti. Aš tokią pačią aistrą jų akyse matydavau, kai tekdavo prieš juos žaisti.

Aišku, šioje komandoje nebėra Teremo Moffi, kuris buvo labai svarbi komandos dalis, tačiau noriu pabrėžti, kad komanda, kuri yra priklausoma nuo vieno žaidėjo, negali savęs vadinti komanda. Ieškosime Teremui alternatyvos ir ją surasime. Mūsų naujojo sezono vizitinė kortelė – jaunatviškas maksimalizmas“, – sakė M.Čepas.

Pirmoje savo treniruotėje treneris išvydo ne tik praėjusiais metais žaidusius Riterius, tačiau ir į peržiūrą atvažiavusį 25 – erių legionierių iš Nigerijos Musefiu Ashiru. Pastarasis savo lygšiolinę karjerą praleido Danijos, Čekijos ir Slovakijos klubuose.

Pirmąsias kontrolines rungtynes M.Čepo vadovaujama komanda „Sportimos“ manieže žais sausio 18 dieną 20:30 val. prieš „Liepaja“ klubą.