„Riterių“ žaidėjai: „Iš duobės jau išlipome, laikas pradėti rinkti taškus“

„Riterių“ žaidėjai: „Iš duobės jau išlipome, laikas pradėti rinkti taškus“ Paskelbta: 2020-07-11 13:31

Po siaubingo pralaimėjimo Vilniaus „Žalgiriui“ prabėgo beveik dvi savaitės. Kiekvienam profesionalui tai yra pakankamas laiko tarpas apgalvoti, kas buvo ne taip ir ką daryti, kad tokie dalykai nepasikartotų. Šiuo laikotarpiu „Riteriai“ darė ne vieną susirinkimą, daug kalbėjosi ir ieškojo to nelemto sekmadienio baigties priežasčių.

Kol kas dar sunku pasakyti, ar tai davė vaisių, bet faktas, kad praėjusio turo rungtynės prieš „Sūduvą“ buvo visiškai kitokios. Taip, marijampoliečiai laimėjo, tačiau jei pavyktų tokią drausmę, tokią koncentraciją ir tokį atsidavimą nusinešti į kitas rungtynes, galutinis rezultatas galėtų būti teigiamas.

„Be abejo, nėra lengva, kai pralaimi 0:7, o komandą palieka treneris bei sporto direktorius. Vis tik, net ir po tokios savaitės mes sugebėjome mesti rimtą iššūkį „Sūduvai“. Gaila nepavyko iškovoti taškų, tačiau rungtynės parodė mūsų potencialą ir norą eiti pirmyn“, – sakė šiemet tvirtą poziciją starte išsikovojęs Aleksandras Levšinas.

„Nėra kada apie tas nesėkmes galvoti, nes reikia ruoštis kitoms rungtynėms. Be abejo, pralaimėjimai visus veikia, tačiau susitarėme, kad žiūrėsime ne atgal, o į priekį. Pagal tai, kaip žaidėme su „Sūduva“ ir koks vaizdas treniruotėse, sakyčiau, kad iš duobės jau išlipome. Laikas pradėti rinkti taškus“, – A. Levšinui antrino Valentinas Jeriomenko.

Laikinasis vyriausiasis treneris Vaidas Sabaliauskas, pirmiausia iš žaidėjų bandė išgirsti, kas yra ne taip ir kodėl komanda negali laimėti? Apskritai, pirmoji savaitė buvo skirta psichologiniam atsitiesimui, sustiprėjimui.

„Kai patenki į tokią būseną, supranti, kad ją lėmė tikrai ne viena priežastis. Galvoju, kad labiausiai mums smogė fizinis ir emocinis nuovargis. Dabar situacija pasikeitė – turime daugiau laiko pasiruošti rungtynėms, galime daugiau dėmesio skirti varžovų analizei. Šiuo metu mums tai būtina, kad nekartotumėm tų pačių klaidų“, – pasakojo V. Jeriomenko.

„Aš dar pasakyčiau, kad tokiu sunkiu metu labai padėjo komandos vienybė. Sutarėme, kad kartu įkritome į duobę – kartu iš jos ir išlipsime“, – pridūrė A. Levšinas.

Visą šią savaitę „Riteriai“ treniravosi Trakuose ant natūralios žolės. Toks perėjimas buvo būtinas prieš šiandienos rungtynes Panevėžyje.

„Ant žolės treniruotis visada smagiau, ypač vasarą. Turime gerą aikštę, todėl ir šis faktorius prisideda prie nuotaikos pagerėjimo rūbinėje. Visi suprantame, kad su „Panevėžiu“ laukia sunkios rungtynės. Ten pasikeitė treneris, todėl gali kažkiek pasikeisti ir žaidimo braižas. Žiūrint iš mūsų pusės, mes neturime kur trauktis, todėl kaip komanda esame pasiruošusi maksimaliai gerai“, – dėstė V. Jeriomenko.

„Galiu patvirtinti, kad šią savaitę ant natūralios žolės treniruočių kokybė buvo geresnė. Noro niekam netrūksta, visi yra susikoncentravę į būsimas rungtynes Panevėžyje. Taip jau gavosi, kad antrą kartą iš eilės prieš rungtynes su mumis „Panevėžys“ keitė trenerį. Nieko nepadarysi – tokia realybė.

Puikiai suprantame, kad tiek mes, tiek ir jie yra panašioje situacijoje, o laimės tas, kuris į rungtynes žengs apsiginklavęs šaltu protu ir padarys mažiau klaidų. Riteriai tam pasiruošę“, – reziumavo A. Levšinas.

Išvykos rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Riterių“ – jau šiandien 18:00 valandą.