„Riterių“ žaidėjai: „Pagaliau!“

„Riterių“ žaidėjai: „Pagaliau!“ Paskelbta: 2019-09-16 22:22 | fkriteriai.lt nuotr

„Riteriai“ paskutinėse dvejose A lygos rungtynėse sukūrė begales progų, tačiau tai virto į nieką – buvo patirti du pralaimėjimai ir kova dėl trečiosios vietos vėl atgijo. Tiesa, tai buvo labai seniai – nuo rugpjūčio 23 dienos komanda nežaidė nei vienų oficialių rungtynių ir visą tą laiką bandė taisyti klaidas, kurių pridarė rugpjūtį Kaune ir Panevėžyje.

Jau šį savaitgalį „Riterių“ laukia principinė dvikova su Vilniaus „Žalgiriu“. Kokia ji bus? Patys futbolininkai kol kas atsakyti negali. Ilgos pertraukos be futbolo gali turėti ir teigiamų, ir neigiamų pasėkmių.

„Pozityvu tai, kad turėjome marias laiko išanalizuoti klaidas, išmokti pamokas ir maksimaliai gerai pasiruošti būsimoms rungtynėms. Per tą pertrauką turėjome kontrolines rungtynes, žaidėme per treniruotes tarpusavyje. Tai leido palaikyti žaidybinį ritmą, bet.. tokios ilgos pauzės iš tikrųjų niekada komandoms niekada neišeina į naudą. O dar grįžtame į lygą rungtynėmis su „Žalgiriu“ (šypsosi).

Šiaip jau, nėra labai svarbu su kuo žaidi, nes mes turime savo tikslų. Mums po tų kelių paskutinių nesėkmingų rungtynių reikia atgauti pasitikėjimą. To, be abejo, ir sieksime. Eisime į aikštę, atiduosime visas jėgas, o kaip seksis.. pamatysime“, – dabartinę komandos situaciją komentavo Dovydas Virkšas.

Nuo liepos 18 dienos, kai „Riteriai“ iškrito iš UEFA Europos lygos atrankos turnyro, komanda lygoje sužaidė vos ketverias rungtynes. Dėl to, visi be išimties kalbinti žaidėjai džiaugiasi, kad jau šį savaitgalį sugrįžta tikroji kovos dvasia.

„Pagaliau! Nuo paskutinių rungtynių prabėgo labai daug laiko, tad natūralu, kad norisi dalyvauti oficialiose rungtynėse. Per tą laiką neblogai padirbėjome, tad laikas pradėti žaisti savo žaidimą ir rinkti taškus. Net jei varžovas „Žalgiris“. Taip, tai gera komanda, tačiau mums nėra svarbu prieš ką žaisti. Paskutinį kartą žalgiriečiams pralaimėjome, tad į aikštę eisime su revanšo nuotaikomis“, – sakė Valentinas Jeriomenka.

Dar seniau savo paskutines oficialias rungtynes žaidė komandos gynėjas Ričardas Šveikauskas. Pastarasis dvikovoje su Klaipėdos „Atlantu“ užsidirbo raudoną kortelę, buvo diskvalifikuotas, be to susirgo ir į aikštę nebegrįžo.

„Pertrauka gera bent jau tuo, kad galėjom išsiaiškinti, ko iš mūsų reikalauja treneris. Stipriai paplušėjome treniruočių procese, be to gerai, kad sužaidėme nors vienas draugiškas rungtynes. Šeštadienį laukia „Žalgiris“, kuriam paskutinį kartą pralaimėjome labai skaudžiai. Tąsyk iš rankų paleidome laimėtas rungtynes. Tikiuosi, kad šįkart bus geriau“, – sakė R.Šveikauskas.

A lygos rungtynės tarp „Riterių“ ir „Žalgirio“ bus žaidžiamos šeštadienį 13.00 valandą LFF stadione. Žalgiriečiai šiuo metu pirmauja lygoje, Riteriams bus galimybė – sugrįžti į trečiąją poziciją.