Rugpjūčio mėnesį A lygoje sau lygių neturėjo "Žalgirio" puolėjas

Rugpjūčio mėnesį A lygoje sau lygių neturėjo Paskelbta: 2019-09-06 15:25

Kurį laiką gana blankiai Lietuvos čempionate rungtyniavęs Tomislavas Kišas rugpjūčio mėnesį spindėjo ryškiausiomis spalvomis.

Vilniaus „Žalgirio“ legionierius iš Kroatijos svariausiai prisidėjo prie pergalingo žalgiriečių žygio ir sporto žurnalistų bei komentatorių apklausoje be konkurencijos buvo išrinktas geriausiu rugpjūčio mėnesio Lietuvos futbolo A lygos žaidėju.

25-erių metų puolėjas surinko maksimalų taškų skaičių – 24 iš 24 galimų.

T. Kišas per trejas rungtynes rugpjūtį pelnė net 5 įvarčius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Dublį kroatas atliko mače su „Kauno Žalgiriu“, o pirmuoju sezono „hetriku“ džiaugėsi dvikovoje su „Palanga“.

Iš viso rezultatyviausio čempionato žaidėjo sąskaitoje – 16 įvarčių ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Antroje vietoje liko „Panevėžio“ saugas Tautvydas Eliošius (7 taškai), o trečią–ketvirtą vietą pasidalino „Kauno Žalgirio“ gynėjas Jurijus Bušmanas bei „Žalgirio“ legionierius iš Rumunijos Liviu Antalis (po 4 taškus).

Apklausoje taip pat buvo paminėti: Karolis Uzėla ir Saulius Mikoliūnas (abu – „Žalgiris“), Rafaelis Ledesma bei Paulius Janušauskas (abu – „Panevėžys“) ir Darvydas Šernas (Klaipėdos „Atlantas“).

Geriausiu A lygos kovo mėnesio žaidėju buvo išrinktas tas pats T. Kišas, balandį – jo komandos draugas Pau Moreris, gegužę – Marijampolės „Sūduvos“ vartininkas Ivanas Kardumas, birželio–liepos mėnesį – kitas Lietuvos čempionų ekipos atstovas Mihretas Topčagičius.

Apklausoje dalyvavo šie sporto žurnalistai ir komentatoriai: Naglis Miknevičius, Ramūnas Jakubauskas, Evaldas Gelumbauskas, Karolis Tretjakas, Vaidotas Januška, Justas Kontrimas, Marius Bagdonas ir Zigmas Jurevičius.