S. Hamuličius karjerą tęs „Ligue 1“: Alytaus „Dainavai“ atiteks nemaži pinigai

S. Hamuličius karjerą tęs „Ligue 1“: Alytaus „Dainavai“ atiteks nemaži pinigai Paskelbta: 2023-01-25 05:45 | A. Mikelionytės nuotr.

Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse žaidžiantis „Toulouse“ oficialiai paskelbė apie Alytaus „Dainavai“ kurį laiką priklausiusio Saido Hamuličiaus įsigijimą. 

Praeitą sezoną Lenkijos „Ekstraklasa“ pirmenybėse sužibėjęs puolėjas keliasi į „Toulouse“ klubą, kuris sumokėjo net 2 milijonus eurų, pasak transfermarkt duomenis. 

Tiesa, Prancūzijos klubas šią solidžią sumą paklojo Meleco „Stal“ ekipai.

Norėdami olandą parduoti „Toulouse“ ekipai Lenkijos klubas už 150 tūkst. eurų išpirko puolėją iš Alytaus „Dainavos“ klubui.

Negana to, Alytaus ekipai atiteko ne tik 150 tūkst. eurų, tačiau ir 30 proc. nuo 2 mln. eurų sumos. Iš viso Dzūkijos klubas nuo šių sandorių pasipelnė 750 tūkst. eurų, kas yra tikrai solidi suma šiam į A lygą norinčiam grįžti klubui.  

„Ekstraklasa“ pirmenybėse per 17 rungtynių 22-ejų olandas įmušė 9 įvarčius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

2020-21 metų sezone S. Hamuličius žaidė už „Dainavą“ – pelnė 16 įvarčių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus A lygos pirmenybėse. Kitame sezone spėjo sužaisti 13 rungtynių Lietuvoje, jau atstovaujant Marijampolės „Sūduvą“ nuomos pagrindais.