S. Malinauskas ruošiasi į teismą paduoti A. Pukelį

S. Malinauskas ruošiasi į teismą paduoti A. Pukelį Paskelbta: 2020-11-12 11:08

Praėjusį pavasarį „Youtube“ platformoje turinį pradėjęs kurti buvęs žurnalistas ir premjero Sauliaus Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas netruko įsivelti į konfliktą su Lietuvos futbolo federacijos (LFF) viceprezidentu Arūnu Pukeliu.

Apie „Šviniaus“ pravardę turinčio verslininko nusikalstamą praeitį vaizdo reportažus kūręs S. Malinauskas akimirksniu sulaukė atsako iš LFF, kuri reikalavo paneigti informaciją, kurią buvęs žurnalistas skleidė savo „Youtube“ kanale.

Vis tik A. Pukelis į teismą taip ir nesikreipė, tačiau panašu, kad LFF viceprezidentas susidūrimo su S. Malinausku teisme neišvengs.

Vėlų antradienio vakarą buvęs premjero patarėjas savo „Facebook“ profilyje pasidalino žinute, kurioje atskleidė planus paduoti A. Pukelį į teismą.

„Pasidalinsiu labai svarbia informacija. Tikiuosi, ne tik man. Švinius mane užvertęs teisinėmis pretenzijomis, tačiau į teismą eiti nedrįsta. Puikiai supranta, kad ten teks gilintis į detales, proceso šalys turės galimybę prašyti teisinių dokumentų, pažymų, viso to, ko aš šiuo metu prašyti tiesiog negaliu. Kad ir ką aš atskleisčiau savo epizoduose, kad ir kiek žmonių juos pažiūrėtų, teisėsaugos reakcijos nėra, kišeninė LFF reaguoja taip, kaip pasako šeimininkas.

Seimo rezoliucija yra didelis pasiekimas, bet dabar laikas žengti kitą žingsnį. Aš pats paduosiu Arūną Pukelį į teismą. Mano teisininkai pradėjo darbus“, – rašė S. Malinauskas.

„Tai nebus nieko panašaus, į bandito paverkšlenimus, kad jį kažkas banditų pavadino, kad jo praeitį drįsta parodyti. Ne, tai bus kur kas rimtesni dalykai. Netrukus papasakosiu istoriją apie asmenį, kuris šiam nusikaltėliui mokėjo šimtus tūkstančių, pirko naujus automobilius, buvo net tokių istorijų, kai Švinius pas jį atvažiuodavo pinigų Rugsėjo 1-ąją pinigų, nes šeimai trūksta.

Kaip ir visada, turtingo verslininko turtai buvo išvogti, tame procese tiesiogiai dalyvavo dabartinis LFF viceprezidentas, milijoninė ir tuo metu rezonansinė byla taip ir liko Raseiniuose numarinta dėl senaties. Šviniui padėjęs verslininkas dabar gyvena priekaboje kiauru stogu, o iš jo pinigus, naujus automobilius ėmęs LFF viceprezidentas jo net pažinti nenori.

Aš susiradau šį žmogų, jis viešai papasakojo savo istoriją ir ji tuoj pasirodys. Aš su savo teisine komanda imuosi atstovauti jo interesus gavęs jo įgaliojimą. Susipažinsime su baudžiamąja byla, su po to sekusiais procesais, įmonės bankrotu, yra fiziniai ir juridiniai asmenys, kurie šiuo metu valdo pavogtą turtą, yra tai patvirtinantys dokumentai.

Švinius visada naudojosi žmonių bailumu ir silpnumu. Jis niekada nesutiko nei vieno, kuris jo nebijotų ir turėtų resursų kovai. Manau, kad mano pareiga ją pradėti. Istorijoje ne tik jis, bet ir jo aplinka“, – pridėjo buvęs žurnalistas.