S. Mikoliūnas: „Panevėžys visada buvo futbolo miestas“

S. Mikoliūnas: „Panevėžys visada buvo futbolo miestas“ Paskelbta: 2019-03-08 17:51 | Saulius Čirba, fkzalgiris.lt

Vilniaus „Žalgirio“ šeštadienį laukia pirmosios A lygos išvykos rungtynes šį sezoną - sostinės ekipa susikaus su „Panevėžio“ ekipa.

Praeityje Lietuvos futbolo sostine buvęs miestas kurį laiką neturėjo savo komandos A lygoje, tačiau pernai metų triumfas LFF Pirmoje lygoje leido „Panevėžiui“ debiutuoti A lygoje.

„Žalgirio“ saugas Saulius Mikoliūnas prieš artėjančią dvikovą pasidžiaugė, kad Panevėžys vėl sugrįžo į A lygos žemėlapį.

„Panevėžys visada buvo futbolo miestas ir man džiugu, kad pagaliau sugrįžo į A lygą. Šiame mieste žmonės myli futbolą ir tikrai ateis palaikyti savo komandos. Rungtynės bus sunkios, laukia rimta kova“, - susitikimo išvakarėse fkzalgiris.lt kalbėjo „Žalgirio“ kapitonas Saulius Mikoliūnas.

Sezono starte Vilniaus „Žalgiris“ net 5:1 sutriuškino „Palangą“, tuo tarpu panevėžiečiai pirmąjį blyną pridegino – išvykoje 0:1 nusileido „Stumbrui“. Maža to, iš aikštės buvo pašalintas ir šeštadienio mačą praleis vidurio saugas Tautvydas Eliošius. Veikiausiai nežais ir traumą patyręs Tomas Salamanavičius.

„Panevėžiečių rungtynių Kaune neteko matyti, bet rezultatas rodo, kad vyko atkakli kova. Matant pavardes, akivaizdu, kad „Panevėžio“ klube daug patyrusių, A lygoje žaidusių futbolininkų. Mes esame pakilios nuotaikos, gerai pradėjome A lygos sezoną. Šlifuojame žaidimą, tarpusavio supratimą. Vyksime tik pergalės“, - tikino S. Mikoliūnas.

Šeštadienį rungtynės Panevėžyje prasidės 15 val.