S. Olberkis apie artėjančią kovą su „Panevėžiu“: „Pagal žaidimą jie yra ne ten, kur turėtų būti“

S. Olberkis apie artėjančią kovą su „Panevėžiu“: „Pagal žaidimą jie yra ne ten, kur turėtų būti“ Paskelbta: 2019-05-05 14:08 | Elvis Žaldaris

Vienvaldis A lygos lyderis Vilniaus „Žalgiris“ sekmadienį namuose priims „Panevėžio“ futbolininkus. Anksčiau kitoje barikadų pusėje buvęs gynėjas Sigitas Olberkis sako, kad varžovas yra stipresnis nei rodo situacija turnyro lentelėje.

Šiuo metu „Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 20, o varžovai iš „Panevėžio“ vos du taškus. Panevėžiečiai šiemet dar nepatyrė pergalės džiaugsmo. Jei „Žalgiris“ jau spėjo įmušti 20 įvarčių, tai varžovai puolime pasižymėjo vos penkis kartus. Nepaisant to, S. Olberkis tikina, kad visa tai neparodo tikrojo „Panevėžio“ pajėgumo.

„Pagal žaidimą jie yra ne ten, kur turėtų būti. Tai gera komanda, turi nemažai žinomų, pajėgių lietuvių. Jie pavojingi standartinių situacijų metu, gynėjai aukšti, yra kas gali uždaryti perdavimus į baudos aikštelę. Pats šiai komanda sentimentų nejaučiu. Nuo tų laikų, kai čia žaidžiau, viskas pasikeitė. Tai praktiškai naujas klubas“, - prieš rungtynes fkzalgiris.lt kalbėjo jaunasis gynėjas.

Šiame sezone S. Olberkis A lygoje jau sužaidė tris pilnus mačus ir kartą į aikštę žengė po keitimo. Pirmosios progos „Žalgirio“ gretose debiutuoti A lygoje jis sulaukė tuomet, kai raudoną kortelę užsidirbo jo kolega gynyboje Mevlanas Adili. Šiuo metu susiklosčiusi panaši situacija – dvikovoje su „Palanga“ M. Adili prieš save dar kartą išvydo raudoną kortelę, o tai reiškia, kad veikiausiai ir vėl bus pokyčių gynybos grandyje.

„Aš sunkiai dirbu ir stengiuosi pasinaudoti kiekviena galimybe. Konkurencija skatina tobulėti, labai gerai, kad „Žalgiryje“ ji yra. Nežinau, ką pasirinks treneris, bet būdamas aikštėje bandau iš savęs išspausti maksimumą. Esame šimtu procentų pasirengę, analizavome varžovų žaidimą, žinome, ko iš jų laukti. Jei įvykdysime trenerio nurodymus turėtume laimėti“, - tikino jis.

Rungtynės tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Panevėžio“ šį sekmadienį LFF stadione Vilniuje prasidės 19 val.

Info: fkzalgiris.lt