S. Olberkis: „Pasidžiaugsime ir kibsime į darbus“

S. Olberkis: „Pasidžiaugsime ir kibsime į darbus“ Paskelbta: 2019-04-09 00:01 | Elvis Žaldaris

Ketvirtą pergalę šiame sezone iškovojęs Vilniaus „Žalgiris“ įsitvirtino Lietuvos futbolo A lygos turnyro lentelės viršūnėje.

Žalgiriečiai 5-ojo turo susitikime namuose po atkaklios kovos 1:0 nugalėjo titulą ginančią Marijampolės „Sūduvą“ ir atsirevanšavo principiniam varžovui už pralaimėjimą Supertaurėje.

Prie svarbios pergalės patikimu žaidimu gynyboje prisidėjo vidurio gynėjas Sigitas Olberkis, kuris tokios reikšmės rungtynėse Lietuvos čempionate grūmėsi pirmą kartą.

21-erių metų iš Pakruojo kilęs futbolininkas per pastaruosius du mačus starto sudėtyje užėmė diskvalifikuoto Mevlano Adili vietą ir kol kas pateisina stratego Mareko Zubo lūkesčius.

„Esame patenkinti. Įvykdėme planą, ką treneris mums paruošė. Nesvarbu, kokiu rezultatu laimėjome, galbūt mūsų žaidimas nebuvo pats gražiausias, ypač antrame kėlinyje, bet prieš grandą – pagrindinį mūsų varžovą – svarbu trys taškai. Džiaugiamės. Pasidžiaugsime ir kibsime į darbus. Pamiršime šitas rungtynes ir ruošimės kitoms rungtynėms“, – susitikimą su čempionais apžvelgė vidurio gynėjas.

Anot anksčiau A lygoje Pakruojo „Kruojos“ ir „Šiaulių“ ekipose žaidusio žalgiriečio, prieš rungtynes buvo jaučiamas kiek didesnis spaudimas, tačiau su juo susitvarkyti pavyko vos tik pasinėrus į kovą. 

„Antros rungtynės starto sudėtyje prieš „Sūduvą“, gal jaučiau kažkokį spaudimą, bet išėjus į aikštę po kelių minučių viskas pasibaigė, – pasakojo S. Olberkis. – Varžovas nenustebino: kaip treneris sakė, taip ir žaidė. „Sūduva“ bandė žaisti „į vidurį“, nesigaudavo – žaisdavo ilgais perdavimais. Mes prisitaikėme ir buvome geresni.“

Po šios pergalės „Žalgiris“ su 13 iškovotų taškų įsitvirtino turnyro lentelės viršūnėje.

Info: alyga.lt