Savaitės A lygos rinktinėje išsiskiria atakuojantys žaidėjai

Savaitės A lygos rinktinėje išsiskiria atakuojantys žaidėjai Paskelbta: 2019-10-02 19:21

Per pastarąsias kelerias rungtynes Lietuvos futbolo A lygoje pirmaisiais smuikais griežė komandų puolėjai bei saugai.

Tadas Simaitis (Vilniaus „Riteriai“): Nors 28-erių vartininkas praleido po įvartį abiejuose mačuose, tačiau jo benefisas dvikovoje su Vilniaus „Žalgiriu“ buvo fenomenalus. Sostinės klube debiutavęs T. Simaitis atrėmė baudinį bei išgelbėjo savo komandą dar poroje itin sudėtingų situacijų. Su keliais oponentų smūgiais vartų sargas susitvarkė ir akistatoje su „Palanga“.

Jurijus Bušmanas („Kauno Žalgiris“): Solidžiai per šią atkarpą rungtyniavo ir kitas kairiojo krašto gynėjas – Karlo Bručičius iš Marijampolės „Sūduvos“, tačiau legionierius iš Ukrainos itin prisidėjo prie „Kauno Žalgirio“ iškovoto taško Panevėžyje. J. Bušmanas atliko rezultatyvų perdavimą pirmojo įvarčio metu bei dvikovos pabaigoje puikiai išpildė standartinę situaciją. Visus 4 įvarčius ukrainietis šiame sezone pelnė atlikdamas baudos smūgius.

Andrejus Cordošas (Vilniaus „Žalgiris“): Sostinės ekipa per pastarąsias dvejas rungtynes gana solidžiai žaidė gynyboje, tačiau bendra Klemeno Bolhos ir Modesto Vorobjovo klaida lėmė baudinį bei praleistą įvartį mače su „Riteriais“. A. Cordošas rungtyniavo praktiškai be klaidų ir tarp vidurio gynėjų žaidė sėkmingiausiai, be to, sykį rumuno galva muštas kamuolys sudrebino vartų skersinį.

Andro Švrljuga (Marijampolės „Sūduva“): Dar viena puiki šio patyrusio kroato savaitė A lygoje. Rungtynėse Panevėžyje A. Švrljuga įsirašė 7-ąjį rezultatyvų perdavimą ir aktyviai dalyvavo ne vienoje aštrioje atakoje. Kartą kroatas gražiai įsiveržė į baudos aikštelę, jo smūgį Rafaelis Broetto atrėmė, tačiau kamuolys atšoko po Josipo Tadičiaus kojomis, kuris netrukus pelnė įvartį.

Renanas Oliveira (Marijampolės „Sūduva“): Akivaizdu, kad šis 29-erių metų saugas įgauna vis geresnę sportinę formą. Pirmą kartą su „Sūduvos“ marškinėliais Europos lygoje rungtyniavęs brazilas netruko atsidaryti įvarčių bei rezultatyvių perdavimų sąskaitų A lygoje. Taiklus smūgis Panevėžyje ir vienas tikslus išpuolis Utenoje vykusiame „SHARP LFF taurės“ finale turėtų suteikti daugiau pasitikėjimo likusioje sezono stadijoje.

Donatas Kazlauskas (Vilniaus „Riteriai“): Kovingasis kretingiškis sostinės derbyje savo komandoje griežė pirmuoju smuiku puolime. Kairiajame krašte žaidęs saugas buvo aktyvus, puikiai dirbo gynyboje ir realizavo Edvino Baniulio uždirbtą baudinį, prie kurio taip pat prisidėjo. Nors Palangoje D. Kazlauskas savo įvarčių kraičio nepapildė, tačiau tai buvo vienas geriausių savo pozicijos žaidėjų per pastarąsias rungtynes.

Sebastianas Vasquezas („Panevėžys“): Aukštaitijos sostinės klubo futbolininkas su 6 įvarčiais tapo rezultatyviausiu savo komandos žaidėju. Pastaroji atkarpa kolumbiečiui susiklostė sėkmingai: jis pelnė 2 įvarčius į „Sūduvos“ bei „Kauno Žalgirio“ vartus. Pirmoje sezono pusėje problemų su progų realizacija turėjęs futbolininkas pastaruoju metu šį komponentą pagerino.

Higoras Vidalis (Vilniaus „Žalgiris“): Traumą patyrus Liviu Antaliui, gana solidžiai jo vietą aikštėje užėmė antroje sezono dalyje prie „Žalgirio“ prisijungęs brazilas. Rungtynėse su „Riteriais“ H. Vidalis atliko puikų rezultatyvų perdavimą, o susitikime su Klaipėdos „Atlantu“ oponentams taip pat kėlė daug problemų bei išprovokavo baudinį.

Teremas Moffi (Vilniaus „Riteriai“): Rezultatyvusis nigerietis skambia gaida po diskvalifikacijos sugrįžo į Lietuvos čempionato kovas. T. Moffi atvedė „Riterius“ į pergalę dvikovoje Palangoje, pelnydamas net tris įvarčius bei džiaugdamasis pirmuoju „hetriku“ karjeroje. Iš viso 20-metis T. Moffi šiame sezone yra pelnęs 13 įvarčių.

Eligijus Jankauskas (Marijampolės „Sūduva“): E. Jankauskas mače su „Kauno Žalgiriu“ nebuvo registruotas protokole, o vos po kelių dienų Panevėžyje sužaidė geriausias karjeros rungtynes A lygoje. Vienas iš Lietuvos jaunimo rinktinės lyderių pelnė 2 įvarčius bei atliko rezultatyvų perdavimą, ne sykį efektingais techniniais veiksmais klaidindavęs sunkiai paskui jį spėjusius varžovus.

Tomislavas Kišas (Vilniaus „Žalgiris“): Rezultatyviausio čempionato žaidėjo jau kurį laiką niekas negali sustabdyti. Kroatas mušė išlyginamąjį įvartį į „Riterių“ vartus ir pasižymėjo dubliu susitikime su „Atlantu“, taip pat atlikdamas vieną rezultatyvų perdavimą. 21 įvartis, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 10-asis kartas A lygos savaitės rinktinėje.