Serbijos treneris prieš mačą su Lietuva: „ Futbole lengvų varžovų nebūna“

Serbijos treneris prieš mačą su Lietuva: „ Futbole lengvų varžovų nebūna“ Paskelbta: 2023-03-23 17:18 | lff.lt nuotr.

Prieš pat surinkdamas žaidėjus į stovyklos, pradžią, savo mintimis apie būsimą Europos čempionato atrankos kampaniją pasidalino Serbijos yriausiasis ekipos treneris Draganas Stojkovičius.

„Turiu atsiprašyti mūsų tautos, kuri galbūt turėjo išsikėlusi per didelius lūkesčius mūsų pasirodymui Katare, ypatingai atsiprašau tų, kas buvo Dohoje. Neieškau pasiteisinimų, mums nepasisekė, tačiau dabar turime būti pasiruošę ir nusiteikę tam, kad kiekvienas mačas mums bus kaip finalas. Nenorime nuvilti savo sirgalių, norime padaryti viską, kas priklauso nuo mūsų. Labai svarbu, kad atranką pasitiktume su maksimalia koncentracija. Pirmas žingsnis yra nugalėti Lietuvos rinktinę, tada žengsime žingsnis po žingsnio.

Visi žinome, kad Europos čempionate nežaidėme 24 metus, norime šią liūdną seriją nutraukti. Tad dabar turime nugalėti Lietuvą ir tada galvoti apie kitas rungtynes. Žinome, kur klydome ir ką turime pataisyti. Turime būti solidesni, atsakingesni gynyboje, kalbu ne apie individualias figūras, o apie komandinę gynybą

Esame komanda, kuri gali ir atakuoti, ir gintis, manau, kad esame teisingame kelyje link savo problemų sprendimo. Tad dabar tikrai nekalbėsiu apie Europos čempionatą, nes pirma turime ten patekti. Grupė yra sunki, neleisiu žaidėjams pagalvoti, kad ji yra lengva, nes futbole lengvų varžovų nebūna – man tai yra pati sunkiausia grupė. Tik su tokiu nusiteikimu galime kažką nuveikti. Jei kažkas mano, kad mačas su Lietuva bus lengvas, tada mes atsidursime didelėje bėdoje. Tikiu, kad žaidėjai išgirs mano žinutę ir mes atranką pasitiksime tinkamai“, – kalbėjo nuo 2021-ųjų rinktinę treniruojantis specialistas.