Simbolinėje A lygos rinktinėje – nematyti veidai

Simbolinėje A lygos rinktinėje – nematyti veidai Paskelbta: 2019-08-23 11:26

Lietuvos futbolo A lyga paskelbė simbolinę vienuolikę, kurios atstovai išsiskyrė sėkmingais pasirodymais rugpjūčio 10–18 dienomis.

Rafaelis Broetto („Panevėžys“): Aukštaitijos sostinės komanda laimėjo dvejas svarbias rungtynes, o prie iškovotų 6 taškų itin svariai prisidėjo šis naujokas iš Brazilijos. R. Broetto atrėmė 11 metrų baudinį akistatoje su „Palanga“ bei ne sykį sudėtingose situacijose atremdavo Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkų smūgius. Iš viso „Panevėžio“ vartų sargas surinko net 586 „InStat“ naudingumo balus.

Karolis Uzėla (Vilniaus „Žalgiris“): Dažniausiai aikštės viduryje rungtyniavęs 19-metis žalgirietis įrodė savo universalumą ir žaisdamas krašte. Pergalingose rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“ K. Uzėla smūgiu galva pelnė savo pirmą įvartį A lygoje ir iš dešiniojo krašto atliko ne vieną aštrų perdavimą, kuriuos komandos draugai vis tik nepavertė taikliais smūgiais.

Egidijus Vaitkūnas („Kauno Žalgiris“): Įgavęs kiek daugiau žaidybinės praktikos prieš savo buvusią komandą, 31-erių gynėjas mače su Vilniaus „Riteriais“ buvo pastumtas į sau gana nebūdingą vidurio gynėjo poziciją. E. Vaitkūnas susitvarkė su savo užduotimis arčiau ginamų vartų, komanda po ilgesnės pertraukos nepraleido įvarčio, o daugelis laimėtų dvikovų bei 236 „InStat“ naudingumo balai buvo geriausias rezultatas komandoje tarp vidurio gynėjų.

Andrejus Cordošas (Vilniaus „Žalgiris“): Nepaisant to, jog vilniečiai skina pergales, „sausais“ vartais pasigirti negali dažnai. Rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“ vicečempionai nepraleido ir prie to prisidėjo patyręs rumunas A. Cordošas. Žalgirietis sykį buvo pralaimėjęs dvikovą Deivydui Matulevičiui, tačiau kituose epizoduose žaidė sėkmingai ir per pastaruosius du turus buvo vienas geriausių savo pozicijos žaidėjų.

Vytas Gašpuitis („Panevėžys“): Per pastarąsias dvejas rungtynes solidžiai rungtyniavo ir aukštaūgis Aukštaitijos sostinės klubo vidurio gynėjas. Klaipėdoje panevėžiečiai pirmą sykį A lygoje, atmetus techninę pergalę prieš „Stumbrą“, nepraleido įvarčio, tai – nemenkas V. Gašpuičio nuopelnas. Iš viso „Panevėžio“ atstovas per dvejas rungtynes surinko 513 „InStat“ naudingumo balų.

Saulius Mikoliūnas (Vilniaus „Žalgiris“): Eilinis puikus šio 35-erių metų futbolininko pasirodymas. Vėl kairiojo gynėjo pozicijoje rungtyniavęs S. Mikoliūnas atliko precizišką rezultatyvų perdavimą rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“ ir dvikovą baigė su 274 „InStat“ naudingumo balais.

Sebastianas Vasquezas („Panevėžys“): Nedidelio stoto kolumbietis taip pat buvo išsiskiriantis žaidėjas rugpjūčio 10–18 dienomis. S. Vasquezas padėjo tašką dvikovoje su „Palanga“ ir tame mače surinko net 377 „InStat“ naudingumo balus. Nemažai problemų „Panevėžio“ futbolininkas varžovams kėlė ir Klaipėdoje, tačiau poroje situacijų jam kiek pritrūko tikslumo.

Linas Pilibaitis („Kauno Žalgiris“): Pastarosios dvejos rungtynės kauniečiams klostėsi skirtingai, tačiau komandos kapitonas rungtyniavo stabiliausiai – tą įrodo tiek žaidimas, tiek „InStat“ naudingumo balai. Pagal pastarąjį rodiklį patyręs saugas abu sykius buvo geriausias savo komandoje (239 ir 245), o mače su „Riteriais“ atliko tolimą smūgį, kurį varžovų vartininkas ne visai sėkmingai atmušė ir tai leido pasižymėti Danieliui Romanovskiui.

Jonas Skinderis („Panevėžys“): Iki dvikovos su „Palanga“ šio sezono A lygoje panevėžietis buvo sužaidęs vos 60 minučių. Per kitas 135 minutes jam pavyko nuveikti išties nemažai. Rungtynėse su „Palanga“ J. Skinderis puikiu tolimu smūgiu pelnė savo pirmą įvartį Lietuvos čempionate, o Klaipėdoje po „Panevėžio“ žaidėjo smūgio kamuolį į savo vartus nukreipė „Atlanto“ gynėjas Dimitaras Petkovas.

Darvydas Šernas (Klaipėdos „Atlantas“): Nuo liepos mėnesio įvarčiais „Atlanto“ ekipoje pasižymi tik šis 35-erių futbolininkas. D. Šerno taiklus smūgis padėjo atlantiečiams iš Vilniaus parsivežti tašką, o mače su „Panevėžiu“ šiuo metu rezultatyviausias Klaipėdos klubo žaidėjas taip pat buvo pastebimas bei kėlė daug bėdų varžovams.

Tomislavas Kišas (Vilniaus „Žalgiris“): Kroatas daugiau negu du mėnesius jautė įvarčių badą, tačiau akistatoje su „Kauno Žalgiriu“ kaip reikiant driokstelėjo. T. Kišas įmušė du gražius įvarčius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko net 343 „InStat“ naudingumo balus. Žalgirietis su 13 taiklių smūgių vėl tapo snaiperių klasifikacijos lyderiu.