Staigmena: „Žalgiris“ ant menčių pervertė švedų milžinus „Malmo“

Staigmena: „Žalgiris“ ant menčių pervertė švedų milžinus „Malmo“ Paskelbta: 2022-07-19 21:31 | Fk Vilniaus Žalgiris nuotr.

Antradienį vykusiose UEFA Čempionų lygos atrankos, antrojo etapo rungtynėse Vilniaus „Žalgiris“ namuose rezultatu 1:0 palaužė „Malmo“ ekipą.

Vilniečiai rungtynes pradėjo energingai, turėjo iniciatyvą ir susikūrė keletą itin pavojingų progų, tačiau jų išnaudoti nepavyko ir komandos į pertrauką išėjo švieslentėje degant nuliams.

Antras kėlinys vilniečiams prasidėjo fantastiškai. 49 minutę puikiu smūgiu oponentų vartininką nuginklavo Fabienas Ourega ir rezultatas tapo 1:0.

Likusioje rungtynių eigoje „Žalgiris“ demonstravo pavyzdingą žaidimą ir neleido Švedijos klubui sukurti per daug pavojingų atakų, taip išsaugodamas svarbią pergalę.

Atsakomosios rungtynės vyks Malmėje, Liepos 27 dieną, kur paaiškės kuri komanda pateks į trečiąjį UEFA Čempionų lygos atrankos etapą.