„Stumbras“ B pradėjo pasiruošimą naujam sezonui

„Stumbras“ B pradėjo pasiruošimą naujam sezonui Paskelbta: 2019-03-13 11:35 | fcstumbras.lt

Kauno „Stumbro“ B futbolininkai, antradienio vakarą, besiruošdami artėjančioms Pirmos lygos pirmenybėms, žaidė kontrolines rungtynes su pernai A lygos čempionate rungtyniavusia FK „Jonava“.

Nacionalinės futbolo akademijos stadione vykusią dvikovą rezultatu 2:0 (0:0) laimėjo kauniečiai.

„Stumbro“ dublerius šį sezoną treniruosiantis Luisas Rodriguesas turėjo progą įvertinti A komandos pamainą prieš artėjantį Pirmos lygos turnyro startą.

Nuo pirmųjų minučių aikštėje pasirodė ir vakar A lygoje spėjęs debiutuoti klubo naujokas Arnas Borodinas bei Vilniuje po keitimo išėjęs Nasro Boucharebas. Taip pat į aikštę startinėje sudėtyje žengė ir Airidas Mickevičius, Mantas Adomėnas, Vytautas Žemaitis, Arnas Paura, Rokas Rasimavičius, Denysas Pidruchnyi, Elvinas Navickas, Lukas Čepkauskas ir peržiūroje esantis futbolininkas.

Iki pertraukos aktyviau ir pranašiau rungtyniavo „Stumbro“ jaunieji futbolininkai, bet įvarčio jiems pasiekti nepavyko.

Po pertraukos komandos treneriai suteikė progą pasireikšti – Simui Gedžiūnui, Alseny Bah, Deividui Raulinaičiui ir Juozui Lubui.

Įpusėjus antrajam kėliniui, 66-ąją minutę kauniečius į priekį išvėdė viso mačo metu aktyviai rungtyniavęs Lukas Čepkauskas.

Po dešimties minučių rezultatą padvigubino ukrainietis Denysas Pidruchnyi.

Dvikovos pabaigoje rezultatas galėjo būti ir didesnis, bet teisėjo švilpukas paskelbė „Stumbro“ pergalę rezultatu 2:0.

„Šiandien buvo pirmosios „Stumbro“ B komandos žaidėjų rungtynės. Mes jas pradėjome gal kiek per minkštai varžovų atžvilgiu, bet vėliau įsibėgėjome ir rungtyniavome kur kas geriau. Komandiškai sužaidėme išties neblogas rungtynes, ilgą laiką kontroliavome kamuolį daugiau nei varžovas ir neleidome jiems susikurti progų prie mūsų vartų. Rezultatas atspindi įvykius aikštėje. Mes ir toliau tęsime darbus treniruotėse ir ruošime jaunimą ateities kovoms.

Ši komanda yra kur kas jaunesnė nei pernai metų „Stumbras“ B. Žaidėjai turi mažiau patirties, bet mes nieko nebijome ir dirbame treniruotėse išties sunkiai. Mano nuomone, su šia komanda galime pasiekti tokių pačių rezultatų Pirmoje lygoje kaip ir pernai“, – po dvikovos sakė L. Rodriguesas.

Įvartį šiose rungtynėse pelnęs buvęs FK „Jonava“ narys Lukas Čepkauskas teigė, jog sentimentų žaisdamas prieš savo miesto komandą nejautė.

„Manau, jog pirmasis šio sezono kontrolinis testas pavyko, mes laimėjome rungtynes, o treneriai išbandė visus žaidėjus. Manau, jog palaipsniui įsibėgėsime ir formą mūsų tik gerės. Visi laukia naujo sezono starto.

Pasiruošimas sezonui nebuvo ilgas, bet jis buvo labai efektyvus, nes trenerių personalas šiemet išties aukšto lygio. Sunkiai ruošiamės, manau viskas bus tikrai gerai. Tikiuosi, jog šį sezoną su „Stumbro“ B ekipa pasieksime daug pergalių ir pademonstruosime geresnį žaidimą nei pernai metais“, – kalbėjo L. Čepkauskas.

„Stumbro“ B komanda Pirmos lygos sezoną pradės kovo 22 dieną namų rungtynėmis su „Vilniaus Vyčio“ ekipa.