"Stumbras" draugiškose rungtynėse įveikė Gargždų "Bangą"

Paskelbta: 2019-02-23 23:20 | fcstumbras.lt

Pasiruošimą A lygos sezonui gana vėlai pradėjęs Kauno "Stumbras" šeštadienį sužaidė draugiškas rungtynes su Gargždų "Banga".

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę rezultatu 1:0 šventė Kauno ekipa, o vienintelį susitikimo įvartį pelnė portugalas Antonio Belo.

Stumbro vyriausias treneris Joao Luisas Martinsas pergalės nesureikšmino ir tikino, kad pasiruošimo sezonui metu, tai nėra esmini dalykas.

"Rungtynės buvo pakankamai įdomios, o mes sukūrėme pakankamai įdomių epizodų, tačiau galiu teigti, jog žaidimas buvo apylygis . Po šios dvikovos turime surinkę nemažai reikiamos medžiagos, kurią reikės analizuoti, o vėliau priimti sprendimus dėl klube liekančių žaidėjų.

Mūsų laukia ilgas sezonas ir jau dabar žinome, jog jam nespėsime pasiruošti tai kaip norėtume, tiesiog neturime tam pakankamai laiko. Mūsų tikslas nėra paruošti žaidėjus pirmoms rungtynėms, mes norime atrodyti gerai paskutinėje sezono stadijoje. Kitą savaitę vėl sunkiai dirbsime treniruotėse ir sieksime maksimumo",- fcstumbras.lt sakė pirmos "Stumbro" komandos strategas.

"Stumbras" A lygos sezoną pradės kovo 2 dieną rungtynėmis namuose su "Panevėžiu".