„Stumbro“ strategas tikisi geros kovos su „Sūduva“

„Stumbro“ strategas tikisi geros kovos su „Sūduva“ Paskelbta: 2019-03-29 12:35 | E. Kniežauskas

Lietuvos futbolo A lygos 3-ajame ture Kauno „Stumbro” ekipos laukia tikrų išbandymų metas. Į laikinąją sostinę atvyksta pastarųjų dviejų metų šalies čempionai ir šiemet trimis pergalėmis startavusi Marijampolės “Sūduvos” komanda.

Kauniečiai sezono starte namų aikštėje pasiekė dvi pergales ir iš svečių teritorijos išsivėžė tašką, o marijampoliečiai laimėjo visus tris susitikimus prieš „Kauno Žalgirį“, „Atlantą“ ir „Riterius“.

Šios rungtynės Kauno „Stumbrui“ gali tapti puikia galimybe patikrinti ko jie ištikrųjų yra verti, tą pripažįstą ir vyriausias trenetis Joao Luisas Martinsas.

„Mes žinome, jog žaisime prieš labai stiprią komandą, jie tai demonstruoja kiekvieną sezoną. Manau, jog tai bus puiki proga pasižiūrėti kur mes esame, nes kaip jau esu minėjęs, pasiruošimą sezonui mes pradėjome daug vėliau nei daugelis A lygos klubų.

Ši dvikova bus gera galimybė pasitikrinti ko mes esame ištikrųjų verti. Aišku, mes stengiamės patikrinti žaidėjų galimybes ne tik rungtynių metu, bet ir kiekvieną dieną treniruotėse. Nenorime, kad žaidėjai jaustusi saugiai dėl savo pozicijos, o dėl jos nuolat kovotų. Kiekvieną dieną reikalaujame iš savo futbolininkų, kad jie peržengtų savo ribas“, – fcstumbras.lt sakė J. Martinsas.

Tai bus 19-asis šių dviejų klubų susitikimas per pastaruosius keturis metus A lygoje. Geresnis pergalių santykis yra Suvalkijos klubo pusėje, bet nepaisant to „Stumbro“ futbolininkai prieš rungtynes jaučiasi užtikrintai ir tiki savo jėgomis.

„Futbole yra begalo sunku kažką prognozuoti, nėra lengva nustebinti savo varžovą, aš manau, jog „Sūduva“ tikisi gero žaidimo iš „Stumbro“, aišku mūsų projektai ir žaidėjų pasirinkimas labai skiriasi.

Sekmadienį nebus lengva nustebinti priešininkus, bet tiesiog norime būti pasiruošę ir tą dieną pademonstruoti viską ką sugebame geriausią. Manau siurprizas turėtų būti jei „Stumbras“ ir „Sūduva“ atrodys prastai šiose rungtynėse, mes žinome, jog esame pajėgesni kai kuriose dalykose, o varžovai mus pranoksta kitais komponentais, bet mes norime atrasti balansą ir padaryti šias rungtynes „Sūduvai“ tikrai nelengvas.

Tikiuosi labai atkaklių rungtynių, kuriose dalyvaus dvi geros komandos, kurios puikiai pradėjo šį sezoną“, – pridūrė „Stumbro“ vyriausias treneris.

4-ojo turo akistata tarp „Stumbro“ ir „Sūduvos“ įvyks sekmadienį, kovo 31-ąją dieną. Į dvikovą, kuri NFA stadione prasidės 17 val., žiūrovai galės patekti nemokamai.