„Sūduva“ po 11 metrų baudinių serijos žengė į antrąjį Čempionų lygos atrankos etapą Paskelbta: 2020-08-19 22:54

Trečiadienį savo žygį UEFA Čempionų lygos atrankoje pradėjo Marijampolė „Sūduva“, kuri išvykoje po 11 metrų baudinių serijos palaužė Estijos čempionus Talino „Flora“ futbolininkus bei žengė į antrąjį etapą.

Pirmoji mačo dalis buvo apylygė, o po 45 minučių rezultatas buvo lygus – 0:0.

Antrajo kėlinio pradžioje, 49–ąją minutę, R. Sappinenas pelnė pirmąjį įvartį bei išvedė „Florą“ į priekį.

„Sūduva“ po praleisto įvarčio perėmė žaidimo kontrolę ir svečiams galų gale pavyko išsigelbėti – 78–ąją miutę 11 metrų baudinį tiksliai realizavo M. Topčagičius.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 1:1, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime kur kas arčiau įvarčio buvo Lietuvos čempionai, tačiau savosiomis progomis pasinaudoti nesugebėjo ir komandos stojo mušti 11 metrų baudinių.

Čia tikslesni buvo marijampoliečiai, kurie realizavo 4 iš 5 baudinių bei seriją laimėjo rezultatu 4:2.

Kitame etape „Sūduvos“ laukia kur kas grėsmingesnis varžovas – Tel Avivo „Maccabi“. Antrojo atrankos etapo rungtynes „Sūduva“ žais namuose.